Menu

Bagażnik rowerowy na hak Thule 924 VeloCompact

Cechy produktu

 • Producent THULE 

Opis

Thule VeloCompact 924

Dla całej rodziny

Lekki wytrzymały bagażnik rowerowy VeloCompact może transportować bezpiecznie dwa rowery. To wspaniały wybór gdy chcesz przewieźć rowery szosowe albo górskie, bądź oba rodzaje jednocześnie. Jeśli trzeba przewieźć rowery o szerszym rozstawie osi, rozsuwane uchwyty kół ułatwiają dobranie do szerokości. Po złożeniu bagażnika Thule VeloCompact i załadowaniu na niego rowerów nadałotrzymać się do bagażnika samochodu - zezwala na to specjalny mechanizm odchylania sterowany pedałem.

Łatwy w użyciu

Z prawdziwą przyjemnością można zamontować ten kompaktowy bagażnik i załadować na niego rowery, tym bardziej, że po złożeniu gdy już nie jest stosowany jego niewielki wymiar pozwala zmieścić go w bagażniku większości samochodów. Ładowanie rowerów jest nietrudne i wygodne dzięki zdejmowanym uchwytom do mocowania ramy. Bagażnik Thule VeloComapct zaopatrzony jest w nowy rodzaj głowicy mocujący do haka holowniczego więc mocowanie go do pojazdu jest łatwiejsze. Załóż bagażnik na hak a mechanizm samostabilizujący zezwala na zwolnienie bagażnika i jego końcową regulację poprzez zamknięciem uchwyty od głowicy. Bagażnik rowerowy VeloComact można z łatwością podnieść i umieścić na haku holowniczym. Jako opcjonalne dodatkowe wyposażenie występuje komfortowa zdejmowana rampa Thule 9152 upraszczająca załadunek i rozładunek rowerów

wytworne, lekki, kompaktowy uchwyt rowerowy klasy premium.

właściwości Thule 924:

 • nieśmiertelny i stylowy wygląd.
 • Bagażnik jest lekki co jest rezultatem korzystania z aluminium i innych lekkich tworzyw o podwyższonej wytrzymałości tworzyw.
 • Pasy z klamrami komfortowego mocowania kół.
 • poręczne mocowanie jedną ręką używając niewiele siły uchwyt zagwarantuje stabilności na wysokim poziomie.
 • Bagażnik można odchylić Tak, aby uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. To komfortowy mechanizm obsługiwany stopą.
 • wyposażony w potężny i pewny uchwyt ramy, Gumowa warstwa zabezpiecza powierzchnię Ramy roweru.
 • Wysuwane ruchome mocowania kół i świateł, pozwala na transport rowerów z pokaźnym rozstawem osi
 • powiększona odległość między rowerami zapobiega dotykaniu się rowerów i ich zarysowaniu.
 • Możliwość złożenia usprawnia przechowywanie. Poskładany mieści się w bagażniku auta.
 • pasuje do samochodów z kołem zapasowaym montowanym z tyłu po zostosowaniu uzupełniającego adaptera ( dopłata )
 • Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym oraz rowery w bagażniku (zamki w pakiecie )

Thule 924 VeloCompact
Thule VeloComapct jest bezpieczny, jednostajny i łatwy w montażu. Chronione patentem mocowanie nadaje się do wszelkich typów haków holowniczych i nie wymaga żadnej regulacji. Bagażnik gromadzi wszystkie typy rowerów o dowolnych rozmiarach kół. Funkcja odchylania, dzisiaj jeszcze prostsza w obsłudze, usprawnia dostęp do bagażnika auta podczas podróży. Bagażnik prosto się składa, a złożony zajmuje niedużo miejsca. Innowacyjny wygląd idealnie odpowiada stylistyce współczesnych aut. Bagażnik przystępny jest w dwóch wielkościach - Thule VeloCompact 924 do przewozu 2 i Thule VeloCompact 926 do przewozu 3 rowerów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.