Menu

Bagażnik rowerowy na hak Thule 926 VeloCompact

Cechy produktu

 • Producent THULE 

Opis

Thule VeloCompact 926

Dla całej rodziny

Lekki wytrzymały bagażnik rowerowy VeloCompact może transportować bezpiecznie trzy, lub cztery rowery. To świetny wybór gdy chcesz przewieźć rowery szosowe lub górskie, bądź oba warianty jednocześnie. Jeśli trzeba przewieźć rowery o szerszym rozstawie osi, rozsuwane uchwyty kół usprawniają dopasowanie do szerokości. Po złożeniu bagażnika Thule VeloCompact i załadowaniu na niego rowerów nadałdostać się do bagażnika samochodu - zezwala na to specjalny mechanizm odchylania sterowany pedałem.

Łatwy w użyciu

Z prawdziwą przyjemnością można zamontować ten kompaktowy bagażnik i załadować na niego rowery, tym bardziej, iż po złożeniu gdy już nie jest wykorzystywany jego znikomy wymiar pozwala zmieścić go w bagażniku większości samochodów. Ładowanie rowerów jest przystępne i wygodne dzięki zdejmowanym uchwytom do mocowania ramy. Bagażnik Thule VeloComapct wyekwipowany jest w nowy rodzaj głowicy mocujący do haka holowniczego więc mocowanie go do pojazdu jest łatwiejsze. Załóż bagażnik na hak a mechanizm samostabilizujący umożliwia zwolnienie bagażnika i jego końcową regulację poprzez zamknięciem uchwyty od głowicy.Do przewozu czterech rowerów potrzebny jest specjalny adapter Thule 9261 dostępny jako wyposażenie opcjonalne. Bagażnik rowerowy VeloComact można z łatwością podnieść i umieścić na haku holowniczym. Jako opcjonalne dodatkowe wyposażenie występuje wygodna zdejmowana rampa Thule 9152 upraszczająca załadunek i rozładunek rowerów

cechy Thule 926:

 • nieśmiertelny i gustowny wygląd.
 • Bagażnik jest lekki co jest efektem korzystania z aluminium i innych lekkich materiałów o podwyższonej wytrzymałości materiałów.
 • Pasy z klamrami komfortowego mocowania kół.
 • użyteczne mocowanie jedną ręką używając niewiele siły uchwyt zagwarantuje stabilności na wysokim poziomie.
 • Bagażnik można odchylić Tak, by uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. To wygodny mechanizm obsługiwany stopą.
 • wyposażony w mocny i pewny uchwyt ramy, Gumowa powłoka zabezpiecza powierzchnię Ramy roweru.
 • Wysuwane ruchome mocowania kół i świateł, zezwala na transport rowerów z sporym rozstawem osi
 • powiększona odległość pomiędzy rowerami zapobiega dotykaniu się rowerów i ich zarysowaniu.
 • Możliwość złożenia usprawnia przechowywanie. Poskładany zawiera się w bagażniku auta.
 • pasuje do samochodów z kołem zapasowaym montowanym z tyłu po zostosowaniu dopełniającego adaptera ( dopłata )
 • Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym, a także rowery w bagażniku (zamki w pakiecie )
 • Możliwość powiększenia ładowności do czterech rowerów przez dodanie adaptera. ( opcja dopłata )

Thule 926 VeloCompact
Thule VeloComapct jest bezpieczny, stabilny i nietrudny w montażu. Bronione patentem mocowanie nadaje się do wszystkich typów haków holowniczych i nie wymaga żadnej regulacji. Bagażnik mieści wszystkie typy rowerów o dowolnych wymiarach kół. Funkcja odchylania, dzisiaj jeszcze prostsza w obsłudze, usprawnia dostęp do bagażnika auta podczas podróży. Bagażnik łatwo się składa, a złożony zajmuje niedużo miejsca. Nowoczesny wygląd świetnie odpowiada stylistyce współczesnych aut. Bagażnik przystępny jest w dwóch wielkościach - Thule VeloVompact 924 do przewozu 2 i Thule eloVompact 926 do przewozu 3 rowerów.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.