Menu

Bagażnik rowerowy na tylną klapę (podwieszany) NORAUTO Norbike 3

Cechy produktu

  • Producent NORAUTO 

Opis

Zmontowany fabrycznie, w pełni składany. Uniemożliwia obijaniu się rowerów podczas ich transportu.. Bagażnik rowerowy na klapę NORAUTO Norbike 3 Bagażnik rowerowy NORAUTO Norbike 3 wyekwipowany został w 2 funkcjonalne pasy z zaczepem, które zrównoważone mocowanie każdego roweru osobno, dzięki temu nie obijają się podczas transportu bądź podczas ich montażu.

Specjalne wkładki umieszczone na paskach tłumią drgania gwarantując równocześnie zrównoważone i bezpieczne mocowanie. Dostarczone w zestawie rezerwowe pasy uzupełniające zabezpieczenie roweru montowanego na bieżniku rowerowym.

na dodatek bagażnik zaopatrzony jest w piankowe obicia o wysokiej gęstości, które zapewniają produktywną ochronę pojazdu przed zarysowaniami karoserii. Bagażnik ten montowany jest fabrycznie a jego montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Funkcja pełnego składania, przystępne przechowywanie, dzięki temu bagażnik nie zajmuje zbyt dużo miejsca, kiedy nie jest stosowany. Bagażnik rowerowy Norbike 3 wyposażony także został w pokrętło do regulacji bagażnika.

Bagażnik rowerowy jest zgodny z normą XPR18904-4.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.