Menu

Bagażnik rowerowy na tylną klapę (podwieszany) NORAUTO Norbike 3R

Cechy produktu

  • Producent NORAUTO 

Opis

Zmontowany fabrycznie, w pełni składany. Zapewnia dobrą widoczność tablicy rejestracyjnej i tylnych świateł pojazdu. Zapobiega obijaniu się rowerów w trakcie ich transportu.. Bagażnik rowerowy na klapę NORAUTO Norbike New 3R Dzięki wysokiej pozycji bagażnika NORAUTO Norbike New 3R, tablica rejestracyjna oraz tylne światła pojazdu są widoczne.

Bagażnik nadaje się nadzwyczajnie do pojazdów z szeroką tylną klapą (kombi i miniwany). Bagażnik rowerowy NORAUTO jest montowany fabrycznie i w pełni składany. Każdy rower wyposażony jest w specjalny zaczep zapewniający lepszą stabilność i zabezpieczenie ramy.

Prosty montaż bez użycia narzędzi. Bagażnik rowerowy Norbike New 3R został wyekwipowany w prędki i prosty system dostosowywania. Stosowne osiągi w zakresie bezpieczeństwa bagażnika rowerowego, zagwarantuje system amortyzatorów, które produktywnie tłumią drgania.

na dodatek, bagażnik zaopatrzony został w piankowe obicia o wysokiej gęstości, które zapewniają sprawną ochronę pojazdu przed zarysowaniami karoserii. Bagażnik rowerowy został pokryty warstwą malarską typu « Powder Coating » broniącą produktywnie przed działaniem promieni UV i korozją.

Dostarczone w pakiecie rezerwowe pasy uzupełniające zabezpieczenie roweru montowanego na bieżniku rowerowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.