Moje konto
  • Bagażnik rowerowy Thule RideOn 9502 Bagażnik rowerowy Thule RideOn 9502

Bagażnik rowerowy Thule RideOn 9502

1 oferta z 1 sklepu

Producent Thule WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentThule

OPIS PRODUKTU: Bagażniki rowerowe Coraz częściej zmotoryzowani zabierają swoje jednoślady na urlopowe czy weekendowe wyjazdy. Jednym z większych problemów związanych z przewożeniem rowerów jest ich transport.

Dobór odpowiedniego bagażnika rowerowego do konkretnego modelu auta oraz indywidualnych potrzeb klienta jest niezwykle istotny. Posiadamy w swojej ofercie całą gamę bagażników rowerowych montowanych w zależności od potrzeb na dachu auta, na haku holowniczym, czy na kole zapasowym w przypadku samochodów 4x4.

Dobór odpowiedniego bagażnika na rower rozwiąże problem transportu jednośladów i sprawi, że będziecie mogli Państwo w pełni cieszyć się wyjazdem. Poręczny i funkcjonalny bagażnik rowerowy o dużej pojemności.

KLUCZOWE CECHY: Inteligentne mocowanie pasuje do większości haków holowniczych. Bagażnik można odchylić tak, aby uzyskać pełny dostęp do bagażnika auta bez zdejmowania rowerów. Taśmy do mocowania rowerów w komplecie.

Zintegrowana tablica oświetleniowa spełniająca wymogi formalne i poprawiająca bezpieczeństwo. łatwy w montażu, praktyczny bagażnik rowerowyopatentowane mocowanie do wszystkich typów hakówmożliwość odchylania z zamontowanymi roweramirowery mocowane silną taśmą i paskami do kółskładany ułatwia przenoszenie i przechowywanie

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.