Menu

Basil Weave WP Koszyk rowerowy pleciony czarny Kosze rowerowe na bagażnik Przy złożeniu zamówienia do godziny 16 ( od Pon. do Pt., wszystkie metody płatności z wyjątkiem przelewu bankowego), wysyłka odbędzie się tego samego dnia.

Cechy produktu

  • Producent Basil 

Opis

Kosz na tylny bagażnik BASIL WEAVE WP, syntetyczny ratan czarny

W szczególności kobiety pokochają ten progresywny i ergonomiczny kosz z elementami montażowymi specjalnie zaprojektowanymi do montażu z tyłu kobiecych rowerów. Produkowany z wytrzymałego plastikowego ratanu, w kolorze klasycznej czerni, dzięki temu stanowi świetne uzupełnienie niemal każdego stylu roweru. Świetny do przenoszenia podstawowych rzeczy z punktu A do B, ten kosz pozostawia dużo miejsca do przechowywania i oznacza, że??możesz zostawić samochód w domu na krótsze podróże, bez obawy o miejsce na przechowywanie bagażu albo artykułów spożywczych. Zaprojektowany z myślą o każdych warunkach pogodowych, kosz ten jest dopasowany do mocowania na stałe do roweru. Nie musisz martwić się o wypięcie go po zapięciu roweru podczas postoju i znalezienie bezpieczniejszego miejsca do przechowywania go, tak długo, jak nie będziesz jechać ponownie. Komplet montażowy jest załączony do kosza. Boki tego kosza posiadają ściętą krawędź, z lekkim nachyleniem umożliwiającym łatwe dostosowanie ramy roweru.


rozmiary: 43 cm x 32 cm x 25 cm
Waga: 1,17 kg
Materiał: plastikowy ratan
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.