Menu

Kosz na kierownicę BASIL JASMIN BASKET JUNIOR mocowanie na haki 12"-20", stalowy motyle fioletowy (NEW)

Cechy produktu

  • Producent BASIL 

Opis

Kosz na kierownicę BASIL JASMIN BASKET JUNIOR mocowanie na haki 12"-20", stalowy motyle fioletowy

Kosz z motylami Basil Jasmin jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci. Posiada owalny zarys i mniejsze wymiary, co usprawnia przypasowanie do mniejszych rowerów. Wytwarzany z niepokaźnej stalowej siatki. Proste mocowanie na kierownicy przy pomocy podwójnych haków. Zdejmowany kosz wyekwipowany w komfortowy uchwyt do przenoszenia. Niezbędny dodatek dla każdego młodego rowerzysty.

wymiary: 28 cm x 20 cm x 19 cm
Waga: b.d.
Materiał: stal
Pozycja na rowerze: Przód
Mocowanie: na kierownicę


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy atrakcyjne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine szczególnie szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt dużo zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej niebanalna i przyjemna. I za każdym razem bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.