Menu

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai DVD (Płyta DVD)

Cechy produktu

  • Producent Add Media 
  • Nośnik DVD 

Opis

01 Sekret rodziny von Broms
Młodzi detektywi Lasse i Maja wynajdują w podziemiach kościoła tajemniczą szkatułę wraz z jeszcze bardziej enigmatycznym listem. Szkatuła, należąca do rodziny von Broms, przeleżała w podziemiach 250 lat. Wkrótce do Valleby przybywają potomkowie Alexandra von Broms, który ją tam ukrył. Każdy z nich rości sobie prawa do szkatuły, której jednak nie udaje się otworzyć. Jednocześnie zaczynają ginąć złote sygnety należące do członków rodziny von Broms, a w końcu sama szkatuła. Każdy z von Bromsów wydaje się być podejrzany, a przecież znacznie ze sobą rywalizują. Czy Lassemu i Mai uda się rozwikłać tę zagadkę? I co tak naprawdę kryje się w szkatule?

02 Cienie nad Valleby
Do minimalnego miasteczka Valleby ma przyjechać ekipa prestiżowego domu aukcyjnego. Tymczasem, jak wieść niesie, z więzienia wyszedł właśnie niezwykle sprytny złodziej sztuki o pseudonimie Sztuka Cienia. Komendant policji instaluje w muzeum, gdzie przechowywane będą obiekty aukcyjne, najwyższej klasy alarmy. Jego posterunkowi grozi likwidacja, musi więc udowodnić, iż potrafi zadbać o bezpieczeństwo w Valleby. Gdy jednak obiekty aukcyjne zaczynają znikać jeden po drugim, jedyna nadzieja w młodych detektywach Lassem i Mai. Czy odnajdą skradzione przedmioty? I czy uda się przywrócić do pracy skompromitowanego komendanta?

03 Stella Nostra
W małym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga właścicieli miejscowej kawiarni – Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse i Maja pomagają swoim przyjaciołom z kawiarni w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, okazuje się, że ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, iż z sejfu ginie Stella Nostra – drogocenny klejnot jednej z rodzin. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w Valleby, a także doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

Podtytuł: Sekret rodziny von Broms; Cienie nad Valleby; Stella Nostra
Kod paskowy: 5905279467460
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 32555
Oprawa: Pudełko kartonowe
Format: 14.0x19.0cm
Głębokość (mm): 43
Waga: 0.33
Dział/Kategorie: Filmy / dla dzieci fabularne
Nośnik/Format: DVD Video
Czas trwania: 4:10:00
Języki: polski
Grupa towarowa: DVD

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.