Menu

Disney Księżniczka. Piękna i Bestia. Zaczarowany świat Belli [DVD]

Cechy produktu

  • Producent Galapagos 
  • Nośnik DVD 

Opis

piękna I BESTIA - ZACZAROWANY ŚWIAT BELLIMieszkająca na zamku Bella, wraz z Bestią i zaczarowanymi przyjaciółmi przeżywa sporo przygód. Film z serii Disney KsiężniczkaWydaje ci się, iż historia błyskotliwej i Bestii skończyła się wraz z odwróceniem złego czaru? Otóż nie!

Przygoda rozpoczyna się na nowo! Przeżyj magiczną przygodę wraz z jedną z najistotniej sympatycznych bohaterek Disneya i jej zaczarowanymi przyjaciółmi! Obejrzyj dalsze losy uwielbianego poprzez widzów na całym świecie i nagrodzonego dwoma Oscarami arcydzieła „ładna i Bestia".

Dołącz do Belli, Bestii, Trybika, Płomyka i kilku nowych uroczych znajomych i przekonaj się, że miłość, praca zespołowa i przyjaźń mogą zamienić ponure zamczysko w zniewalający pałac doskonały dla księżniczki, a prawdziwe piękno tkwi wewnątrz każdego człowieka!

Ulubieni bohaterowie, idealne piosenki i fascynujące materiały uzupełniające sprawią, że znów zakochasz się w pełnym śmiechu i zabawy, zaczarowanym świecie Belli!Gatunek – bajkaJęzyk – polski (dubbing), angielski (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Cullen Blaine, Daniel De La Vega, Barbara Dourmashkin, Dale KaseBob, KlineBurt Medall, Mitch RochonObsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji – 88 minNr kat 7321917501743Dystrybutor – GalapagosWszystkie filmy wysyłamy w ciągu 24h...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.