Menu

Moje wakacje z Rudym DVD (Płyta DVD)

Cechy produktu

  • Producent KINO ŚWIAT 
  • Nośnik DVD 

Opis

Przebój polskich kin. Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o szerokiej przyjaźni pomiędzy jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów – Australii. Druga cześć głośnych i nagradzanych „Przygód Rudego".
Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty poprzez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na prawidłowe i na złe. Wkrótce obszerna przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi olśni się cały kraj!

Kod paskowy: 5906190325488
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31892
Oprawa: Pudełko DVD
Format: 13.5x19.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.095
Dział/Kategorie: Filmy / kino familijne
Nośnik/Format: DVD Video
liczba nośników: 1
Czas trwania: 1:28:00
Języki: polski
Grupa towarowa: DVD
Uwagi: 2.0

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.