Menu

Pan Andersen opowiada. Dzikie łabędzie i inne...

Cechy produktu

  • Producent Cass film 

Opis

Dzikie łabędzieDawno, dawno temu żył król, który miał 11 synów i ukochaną córkę o imieniu Eliza. Dzieci były naprawdę nad wyraz szczęśliwe, ale nie trwało to długo. Król po śmierci żony, poprzez mnóstwo lat żył samotnie.

Aż pewnego dnia przywiózł sobie nową żonę. Zła macocha rzuciła urok na króla, wypędziła Elizę a jej braci zamieniła w łabędzie. Gdy Eliza ukończyła 16 lat wyruszyła w świat aby odnaleźć braci i uwolnić ich od złego uroku.ŻuczekCesarski koń miał otrzymać złote podkowy.

I wszyscy byli zgodni, ze należy mu się taka nagroda za lata wiernej służby. Wszyscy, poza jednym żuczkiem o imieniu Bartek, który również mieszkał w cesarskich stajniach. Opuścił więc stajnię, żeby pójść świat i udowodnić swoją ważność i to, że również jest wart złotych podków.KrzesiwoZmęczony, prawidłowy żołnierz wracał po latach wojny do domu.

W drodze spotkał starą czarownicę, która obiecała obdarować go wielkim bogactwem. W zamian miał tylko odzyskać krzesiwo, które dawno temu zostawiła jej babcia w pniu starego drzewa. Jednak okazało się to nad wyraz trudne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.