Menu

Nasiona konopi ziarno 5 kg

Cechy produktu

  • Producent Polska 

Opis

Nasiona konopi ziarno

Nasiona konopi BadaPak mają świetną wartość odżywczą. Cechują się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Występują one w rewelacyjnej proporcji 3:1 pomiędzy kwasami omega-6 i omega-3. Zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych w nasionach konopi BadaPak jest większa niżeli w jakiejkolwiek innej roślinie. Oprócz tego są wielkim źródłem pełnowartościowego białka. Odznacza się ono niezwykle wysoką przyswajalność. W dodatku odszukamy tu w dodatku wit E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Nasiona konopi BadaPak dostarczą także błonnik pokarmowy.

Nasiona konopi BadaPak są nad wyraz cennym komponentyem. Można dodawać je do każdej potrawy. Do pieczywa, produktów mącznych, sałatek, koktajli, płatków śniadaniowych. Można zmielić je samemu i dodawać do mleka, jogurtów, sosów. Najwięcej wartości odżywczych uzyskamy przy zmieleniu nasion tuż przed spożyciem.

Konopia siewna jest jednoroczną rośliną zielną. Pochodzi z Azji i tam o jej dobroczynnych właściwościach wiedziano już 3000lat temu. Nasiona konopi dzięki temu,mają kilka specyficznych cech, a także całe obfitość składników odżywczych zaliczane są do grona superfood.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.