Menu

Hugotti baleriny profilaktyczne H19-28/165

Cechy produktu

  • Producent Hugotti 
  • Kolor biały, szary 

Opis

HUGOTTI – historia pasją pisana. Trzy pokolenia – jedna historia. Firma HUGOTTI powstała w 1992 r. Jest firma rodzinna przekazywane z ojca na synów. Dzięki tej ciągłości pokoleń firmie udało się zespoić rzemieślniczy fach z wciąż rozwijającą się estetyką. parametry bucików:
Wierzch: skóra naturalna Wkładka: skóra naturalna
Podeszwa: elastyczna, przeciwpoślizgowa, diagnostyczna, obcas Thomasa, umocniona pięta
Możliwość użycia wkładki korekcyjnej.
Model: H19-28/165 kolor srebra
Gatunek I
Materiały użyte do produkcji bucików są stworzone z naturalnych subtelnych skór włoskich i hiszpańskich. Naturalne włoskie skóry, włoskie spody czy wyściółki marka dba żeby były one z najwyższej półki. Co więcej, poddawane są one kontroli na występowanie krzywdzących dla zdrowia substancji. A to wszystko dla zapewnienie najwyższego komfortu stosowania bucików przez nasze pociechy.
w produkcji obuwia firma dąży do perfekcji, której wyrazem są komfort i piękno, a połączenie konwencjonalnej ręcznej roboty z wygodą i ponadczasową estetyką to filary, na których od lat świadomie i konsekwentnie budują swój wizerunek.
rozmiary obuwia
19 - 12.2 cm
20 - 12,6 cm
21 - 13,2 cm
22 - 13.9 cm
23 - 14.5 cm
24 - 15.2 cm
25 - 15,8 cm
26 - 16.5 cm
Jak dopasować wymiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, wyłącznie robimy swobodny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca znacznego palca do środka pięty. Długość wkładki ma być pokaźniejsza od długości stopy o 0,5 cm. - 0,7 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.