Menu

Balon do modelowania pastel mix kolorów

Cechy produktu

  • Producent made in china 
  • Ilość sztuk 100 

Opis

Wysokiej jakości włoskie balony do modelowania producenta Gemar.

Włoskie balony Gemar to jedne z najkorzystniejszych jakościowo balonów dostępnych na rynku. Nie pękają jak balony chińskie, nie sklejają się, długo "trzymają powietrze", zachowując swój zarys i odcień długi czas po napompowaniu.

Balony do modelowania gemar są dłuższe i grubsze od balonów do modelowania z chin - dzięki temu są bardziej wytrzymałe na liczba skręceń, można z nich wytwarzać bardziej skomplikowane figury.

Balony do modelowania firmy gemar znamionują się niebanalną kolorystyką. Odcienie długich balonów do modelowania gemar są żywe i "nieprzezroczyste" - balony posiadają wyrazistą barwę. Z długich balonów do modelowania gemar można stworzyć m.in. Pistolet, misia, świnkę, pudelka. Można po nich pisać np. Pisakiem przezroczystym, domalowując m.in. Oczka, łatki itp. Nadają się również do balonowych dekoracji, bram weselnych itp.

DŁUGOŚĆ BALONU: ok 140cm (po napompowaniu)

ŚREDNICA BALONU: o. 5cm (po napompowaniu)

Balony gamar chwalone są i polecene jednocześnie przez początkujących, jak i specjalistów w modelowaniu figur i zwierzątek balonowych i poprzez dekoratorów i amatorów balonowych atrakcji.

Przy zakupie balonów - modelin polecamy z oferty sklepu animatora m.in. Pompki do pompowania balonów.

Doradzamy pompować balony pompką do balonów - co daje gwarancję bezpieczeństwa oraz nadania balonom właściwego im, niebanalnego kształtu.

Warto w czasie modelowania balonów unikać intensywnego słońca i kontaktu z gorącymi grzejnikami i trawą.

Długie balony Gemar sprzedawane są w oryginalnym opakowaniu producenta Gemar. Balony nie są przepakowywane, co jest gwarancją włoskiej jakości!

Wszystkie balony w paczce posiadają zróżnicowaną kolorystykę m.in.:żółty, pomarańczowy, różowy, ciemny różowy, czerwony, pistacjowy, zielony, jasny niebieski, ciemny niebieski, fioletowy - dzięki czemu można tworzyć złożone kolorowe konstrukcje balonowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.