Moje konto
  • Bandaż elastyczny podtrzymujący 3M Equisport Bandaż elastyczny podtrzymujący 3M Equisport

Bandaż elastyczny podtrzymujący 3M Equisport

1 oferta z 1 sklepu

Producent 3M WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

Producent3M

Bandaż elastyczny podtrzymujący 3M Equisport przylega sam do siebie       elastyczny       wygodny w użyciu       samopodtrzymujący       porowatyBandaż elastyczny podtrzymujący 3M Equisport jest bardziej elastyczny niż tradycyjne bandaże samoprzylegające, pozwala to na mocne i pewne usztywnienie nogi konia umożliwiając mu jednocześnie normalne poruszanie się.ZASTOSOWANIEStosowany jest dla zwierząt na wybiegu i podczas wyścigów: zapewnia dodatkową ochronę i.lub podtrzymanie w przypadku wyczerpującego wysiłku u koni skłonnych do urazów lub koni w trakcie leczenia urazów.

Pomaga zmniejszyć hyperekstensję stawu pęcinowego i chroni zwierzę przed zmęczeniem. Można go również zastosować jako bandaż ósemkowy usztywniający lub bandaż ósemkowy z szyną (w celu lepszego unieruchomienia).

Może być również bandażem z opatrunkiem ochraniającym na przyśrodkowe i zewnętrzne odcinki kończyn. Może być stosowany po operacjach i zabiegach chirurgicznych oraz badaniach artroskopowych. Profilaktycznie chroni młode konie i konie podatne na urazy.WŁAŚCIWOŚCIPrzylega sam do siebie, ale nie przykleja się do włosów ani do skóry zwierzęcia.

Jest szybki i łatwy w stosowaniu. Może być używany wielokrotnie. Zdejmowanie jest łatwe i bezbolesne. Jest bardzo elastyczny ze względu ja 4,5-krotnie większą zawartość składnika elastycznego w porównaniu z bandażem 3M Vetrap.

Pozwala to na zwiększenie zarówno wytrzymałości jak i mocy usztywnienia zapewniając większy ucisk i podtrzymanie bez ograniczania zakresu ruchów. Dzięki porowatej strukturze, umożliwia skórze oddychanie i zapobiega jej maceracji.Uwaga: Należy zapoznać się z instrukcją użycia.

Produkt zawiera lateks, który może powodować reakcje alergiczne.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.