Manu

Bateria Paffoni Effe EF837

Cechy produktu

  • Producent Paffoni 
  • Montaż stojąca 
  • Kolor chrom 
  • Kod producenta EF837 

Opis

Wysoka jakość i odpowiednio dobrane szczegóły dopełniają wygląd i wspierają funkcjonalność. Dotyczy to szczególnie intensywnie użytkowanych elementów w domu. To samo tyczy się do bidetów. Bidetowa bateria Paffoni EF837, może być takim właśnie wyborem.

Charakterystyka

Bidet wciąż nie jest jakoś bardzo popularnym elementem w łazienkach, zwłaszcza w mieszkaniach, gdzie metraż jest ograniczony. Nie zmienia to jednak faktu, iż to bardzo wygodne rozwiązanie. Spotkać je można w domach czy większych mieszkaniach, jak coraz częściej, w toaletach znajdujących się przy obiektach użyteczności publicznej. Bidety, przypominające głęboką umywalkę, wymagają specjalnych baterii, które umożliwiają odpowiednie korzystanie z tego rodzaju sanitariatu.

Wybór i użytkowanie

Bateria bidetowa zazwyczaj ma odpływ delikatnie zadarty ku górze. Pozwala to na wygodniejsze korzystanie. Są także modele z ruchomą końcówką umożliwiającą regulację kierunku wypływu wody. Znaleźć można także wersje z elastycznym, wysuwanym z wylewki przewodem. Najczęściej spotykane jednak są proste modele, ze mieszaczem, który umożliwia wygodnie kontrolować temperaturę oraz ciśnienie wody. Zamiast prostego mieszacza, możemy także wybrać baterie z klasycznymi kurkami na zimną i ciepłą wodę. Jedyną trudnością z nimi związaną jest to, że będziemy musieli ręcznie ustawiać temperaturę wody. Przydatnym akcesorium, jest dźwigienka, dzięki której możemy sterować zamknięciem odpływu. To taki zmechanizowany korek, z którym nie ma problemu, że zagubi się gdzieś w łazience. Szykując się do zakupu możemy wybierać pomiędzy chromem, ceramiką, mosiądzem i innymi, mniej popularnymi materiałami. Różnorodność baterii bidetowych pod względem designu oraz materiałów i wykończeń, powinna zadowolić każdego użytkownika. Różnorodność form sprawia, że bez problemu dopasujemy baterię do swojego wnętrza. Dla lubiących nowinki techniczne, znajdą się też baterie ze sterowaniem elektronicznym. Drogie, ale pomysłowe i funkcjonalne.

Podsumowanie

Wyboru baterii do bidetu jest łatwiejszy, gdy mamy już w naszej łazience mamy już zamontowaną jakieś baterie. Aby wszystko wyglądało dobrze, i współgrało ze sobą stylistycznie, powinniśmy wybierać baterię z tej samej linii. Specyfika takich baterii powoduje, że są one stale narażone na intensywną eksploatację. Wiąże się to z możliwością uszkodzeń i ścieralności powłoki, a także zużycia, na przykład zaworów kulowych. Aby nie mieć problemów ze ścieraniem się powłoki albo wymianą wspomnianych zaworów, warto poszukać baterii dobrej firmy. Uchronić to może przed zbędnymi wydatkami. Taką baterią może więc być Paffoni EF837. Podoba Ci się? Jeśli nie, sprawdź inne oferty, które mamy w porównaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie