Manu

Bateria Deante Vigo BDW 031M

Cechy produktu

  • Producent Deante 
  • Montaż stojąca 
  • Kolor chrom 
  • Kod producenta BDW 031M 

Opis

Spójność i jakość armatury w łazience to podstawa dobrego wyglądu i funkcjonalności. Dotyczy to szczególnie elementów intensywnie używanych. Takim elementem jest chociażby bateria do bidetu. Może Deante BDW 031M, będzie wyborem dla Ciebie?

Charakterystyka

Bidet to wciąż nowość, i w wielu domach wciąż go nie znajdziemy. Nie zmienia to jednak faktu, iż obecnie staje się coraz popularniejszy. Głównie powodu dużej wygody i praktyczności. Spotkać je można w domach ale i mieszkaniach, jak i również w hotelach, pensjonatach. Konstrukcja oraz przeznaczenie bidetów, wymusza montaż specjalnych baterii, dzięki czemu komfort i użytkowanie jest optymalne i wygodne.

Wybór i użytkowanie

Bateria montowana na bidecie najczęściej ma odpływ delikatnie zadarty do góry lub z ruchomą końcówką umożliwiającą regulację kierunku wypływu wody. Bateria może też mieć elastyczny przewód wysuwany z wylewki. Najprostsze baterie, wyposażone w pojedynczą dźwignię, posiadają możliwość łatwego manipulowania strumieniem przepływu i temperaturą wody, za sprawą uniwersalnego zaworu kulkowego. Jeśli zamiast mieszacza, wolimy oddzielne kurki, takie baterie także znajdziemy w ofertach sklepów, aczkolwiek są one nieco mniej praktyczne z powodu konieczności ręcznej regulacji temperatury wody. Ważnym elementem, jest dźwigienka, dzięki której możemy sterować zamknięciem odpływu. Tradycyjne korki nie są już wtedy potrzebne. Zróżnicowanie baterii pod względem formy, zastosowanych materiałów i wykończeń, powinno zadowolić każdego użytkownika. Możemy wybierać pomiędzy chromem, ceramiką, mosiądzem i innymi, mniej popularnymi materiałami. Zróżnicowanie kształtów i form baterii sprawia, że bez problemu znajdziemy baterię do swojego wnętrza. Dla osób chcących maksymalnej kontroli, nie stroniących od nowoczesnych pomysłów, ciekawym rozwiązaniem może okazać się bateria ze sterowaniem elektrnonicznym.

Podsumowanie

Kwestia wyboru baterii bidetowej jest prostsza, gdy już w naszej łazience mamy już zamontowaną jakieś baterie. Siłą rzeczy powinniśmy szukać baterii bidetowej z tej samej linii, co pozostałe , umywalkowe czy wannowe. Baterie bidetowe to obok pozostałych baterii łazienkowych, bardzo intensywnie używany element sanitariatu. Warto więc wybrać model solidny i w odpowiedniej cenie. Za tani sprzęt może szybko okazać się zawodny. Zobacz więc baterię Deante BDW 031M i sprawdź czy pasuje do Twojej koncepcji łazienki. Jeśli nie, sprawdź także inne oferty, które mamy w porównaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie