Moje konto  ▾

Bateria Deante VIGO BDW 031M

Producent DeanteMontaż stojącaKolor chromKod producenta BDW 031M WIĘCEJ INFORMACJI ↓

10 ofert z 10 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentDeante
Montażstojąca
Kolorchrom
Kod producentaBDW 031M

Bateria bidetowa DEANTE VIGO BDW 031M

DEANTE VIGO Mocne i bezkompromisowe wzornictwo. Symetria dźwigni i wylewki - wzornictwo gwarantujące funkcjonalność. Wyróżnikiem serii jest model wannowy z niesymetrycznie rozmieszczoną wylewką oraz bateria umywalkowa z podwyższonym korpusem.

Marka DEANTE ® jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez Klientów z całej Polski oraz zagranicy.

Nasze doświadczenie w branży wykorzystujemy w codziennej dbałości o zachowanie norm i standardów produkcji wszystkich grup asortymentowych. Certyfikat ISO 9001:2000 ma swoje odzwierciedlenie w najwyższym poziomie jakości produktów oferowanych przez Wytwórnię Armatury DEANTE.

Podejmowane działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowanie technologiczne oraz wykorzystywanie najlepszych podzespołów pozwalają na udzielanie wieloletnich gwarancji na nasze produkty.
Bateria bidetowa Kolor: Chrom Głowica: 35 mm Gwarancja: 7 lat

Producent wdrożył i posiada system zarządzania jakością zgodny z EN ISO 9001:2000

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.