Moje konto
  • Bateria Alveus LAYLA 2070663 Bateria Alveus LAYLA 2070663
  • Bateria Alveus LAYLA 2070663 Bateria Alveus LAYLA 2070663
  • Bateria Alveus LAYLA 2070663 Bateria Alveus LAYLA 2070663
  • Bateria Alveus LAYLA 2070663 Bateria Alveus LAYLA 2070663

Bateria Alveus LAYLA 2070663

2 oferty z 2 sklepów

Producent Alveus Kod producenta 2070663 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2070663

LAYLA Bateria kuchenna granitowa, jednouchwytowa, wykończenie BEŻOWY (51)

Dostępność sprawdź w sklepie →

Agito.pl

★★★★★
42211 opinii

Alveus Bateria zlewozmywakowa Layla kolor beżowy-51 / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Alveus Bateria zlewozmywakowa Layla kolor beżowy-51 / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

… o zróżnicowanych wzorach w głównym nurcie światowego designu. Ich wydajność i trwałość zapewniamy 5 letnią gwarancją. Jednouchwytowa, stojąca bateria kuchenna Alveus LAYLA posiada głowicę ceramiczną 35 mm. Klasa przepływu A pozwala na znaczną oszczędność wody. Bateria należy do grupy akustycznej II - jednej z najcichszych na rynku. Wysokość baterii to 363 mm. Bateria posiada wężyki podłączeniowe i …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAlveus
Kod producenta2070663

Nowy kran kuchenny Alveus Layla 2070663 sprawi, że twoje pomieszczenie nabierze wyraźnych motywów dekoracyjnych.

Wprowadzenie

Bateria zlewozmywakowa, jak na tak niewielki element jaki stanowi, pełni bardzo ważną rolę w kuchni. Właściwie dobrana, ułatwi nam codziennie czynności kuchenne i pomoże zaoszczędzić wodę. Nawet jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zmywarki, z pewnością docenimy ten bardzo istotny szczegół. Pamiętajmy także, że małe dodatkowe elementy pełnią często główną rolę w wystroju wnętrz.

Wybór i montaż

Na wygląd pomieszczeń często wpływ mają szczegóły. W kuchni takim elementem może być bateria zlewozmywakowa. Niewielki detal, którego wybór może mieć przełożenie na odbiór wizualny całego pomieszczenia. Dzięki niemu można tym samym podkreślić charakter danego miejsca jak również zniszczyć całą harmonię. Przy wyborze baterii kuchennej musimy liczyć się z rodzajem instalacji wodnej jaki mamy w naszej kuchni. Na rynku dostępne krany stojące lub ścienne. Baterie ścienne, obecnie mniej stosowane, głównie starego typu, wyróżniają się tym, że wychodzą bezpośrednio ze ściany. Możemy to zmienić, ale tylko w przypadku generalnego remontu. Jednak producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferują baterie ścienne, których design idealnie pasuje nawet do nowoczesnego wystroju kuchni. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o baterie stojące, które dzisiaj są stosowane w większości domów i mieszkań. Bateria zamontowana do zlewozmywaka powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Z tego względu pośród baterii stojących dominują jednouchwytowe, które umożliwiają szybką regulację temperatury i jednocześnie siłę strumienia wody. W przypadku baterii ściennych występują zarówno jedno jak i dwuuchwytowe modele. Występują również baterie bezdotykowe, które są o wiele droższe, jednak są najbardziej funkcjonalne i ekonomiczne w użyciu.

Specyfikacja

Kolejnym ważnym aspektem jest typ wylewki. Jej kształt powinien być dopasowany do rodzaju i wymiaru zlewu. Wybierając model musimy spojrzeć na głębokość zlewu i wystrój naszej kuchni. Wysokość umieszczenia kranu nad zlewem powinna być optymalna. Im wyżej od dna zlewu znajduje się wylewka, tym łatwiej napełnić wysokie naczynia, jednak istnieje ryzyko, że woda może zbyt intensywnie pryskać na boki. Istnieją również wylewki wyciągane, które umożliwiają korzystanie z wody w każdym miejscu zlewu oraz poza nim, ich długość osiąga od 120 do około 150 cm. Bardzo dobrze sprawdzają się przy dużych i głębokich zlewach. Warto pamiętać, aby swoją baterię kuchenną wyposażyć w perlator. Wydawać by się mogło, że to drobiazg w postaci małego sitka umieszczonego na końcu wylewki. Taki perlator miesza wodę z powietrzem tworząc dodatkowe pęcherzyki. Stwarza to wrażenie zwiększonej objętości wypływającej wody. Takie zastosowanie powoduje jej mniejsze zużycie, jednocześnie system lepiej opłukuje naczynia oraz woda mniej się rozchlapuje. Ważnym szczegółem technicznym jest głowica baterii, która najlepiej jeśli jest ceramiczna oraz posiada uszczelki wyposażone w sitka. Jest ona odporna na nacisk jednak mogą szkodzić jej zanieczyszczenia zawarte w wodzie, dlatego w instalacji armatury przed baterią warto zamontować filtr wodny.

Podsumowanie

Producenci oferują bogaty wachlarz baterii kuchennych. Wybór odpowiedniego modelu i rodzaju jest uzależniony od potrzeb użytkownika oraz miejsca gdzie wybrana bateria będzie funkcjonować. Należy również pamiętać, aby dopasować baterię do pozostałych elementów zdobniczych w kuchni, takich jak uchwyty szafek czy inne elementy wykończeniowe. Bateria kuchenna Alveus Layla 2070663 jest funkcjonalna oraz komfortowa w użytkowaniu, a także charakteryzuje się profesjonalnym wyglądem. Zobacz czy będzie pasować do Twojej kuchni! Jeśli z jakiś względów ten model Tobie nie odpowiada, możesz odnaleźć inny bardziej pasujący spośród szerokiej gamy produktów, dostępnych w tej porównywarce.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też