Menu

Bateria Sotbe Gaula GAU-K-20223184

Cechy produktu

  • Producent Sotbe 
  • Ilość uchwytów jednouchwytowa 
  • Kolor chrom 
  • Kod producenta GAU-K-20223184 

Opis

SOTBE bateria kuchenna zlewozmywakowa GAULA GAU-K-20223184

Kuchenna bateria stojąca jednouchwytowa SOTBE GAULA GAU-K-20223184 z aeratorem NEOPERL® oswaja żywioł. Jej długa, ukośna wylewka o spłaszczonym przekroju tchnie energią. Jednocześnie pozwala skrupulatnie skierować strumień właśnie w tę część zlewozmywaka, w której trwają prace. Modnie cienki uchwyt z kolei usprawnia dobranie ilość i temperatury wody do bieżących potrzeb. Usytuowany od góry, jest dostępny. Kolekcja baterii łazienkowych i kuchenny GAULA przypomina, iż istota stylu skandynawskiego to dbałość o codzienny komfort. Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody oraz komfort użytkowania. Postępowy design powoduje, iż bateria doskonale wynajduje się w kuchniach urządzonych w różnych stylach.


Dlaczego warto kupić baterię kuchenną SOTBE GAULA GAU-K-20223184

W pakiecie znajdują się długie, 35-cm. Wężyki przyłączeniowe i uszczelki. W pakiecie także instrukcja konstrukcji i instrukcja wykorzystywania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.