Moje konto
  • Bateria Omnires COLUMBIA CO1110 Bateria Omnires COLUMBIA CO1110
  • Bateria Omnires COLUMBIA CO1110 Bateria Omnires COLUMBIA CO1110
  • Bateria Omnires COLUMBIA CO1110 Bateria Omnires COLUMBIA CO1110

Bateria Omnires COLUMBIA CO1110

5 ofert z 5 sklepów

Producent Omnires Montaż stojąca Ilość uchwytów jednouchwytowa Kolor chrom Kod producenta CO1110 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Bateria Omnires Columbia umywalkowa sztorcowa CO1110

Zasięg wylewki: 11,8 cm; wysokość wypływu wody: 9 cm; całkowita wysokość baterii: 14,5 cm.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Sanit-Express.pl
Omnires Columbia Bateria umywalkowa - CO1110

Omnires Columbia Bateria umywalkowa - CO1110

Omnires Columbia Bateria umywalkowa - CO1110.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Bateria umywalkowa Columbia CO1110 Omnires chrom

Bateria umywalkowa, sztorcowa.Zasięg wylewki: 11,8 cm wysokość wypływu wody: 9 cm całkowita wysokość baterii: 14,5 cm. Wykończenie: chrom. Producent OMNIRESGWARANCJA 2 LATA

Dostępny od ręki  ✓

CO1110

BATERIA UMYWALKOWA COLUMBIA OMNIRES CO1110

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentOmnires
Montażstojąca
Ilość uchwytówjednouchwytowa
Kolorchrom
Kod producentaCO1110

Twoja łazienka jest nudna? Chcesz postawiać na piękno? Bateria umywalkowa Omnires COLUMBIA CO1110 to doskonały przykład niewielkiego elementu - o wielkim znaczeniu. Zwróć uwagę na jej proste i dystyngowane kształty.

Wprowadzenie

Łazienka to miejsce nie tylko użytkowe, ale także i ostoja spokoju po dniu ciężkiej pracy, miejsce relaksu i nabierania nowych sił. Miejsce to nie powinno być więc zbyt krzykliwe, lecz wyciszające, przyjemne i po prostu ładne.

Wybór i montaż

O wyglądzie pomieszczeń często decydują szczegóły. W łazience takim szczegółem jest bateria umywalkowa, która poza funkcjonalnością, powinna także dobrze komponować się z wykończeniem całej łazienki. Wybór typu baterii często jest podyktowany od umywalki, a także istniejącej już instalacji wodnej. Jeśli więc nie chcemy przerabiać całej łazienki lub zwracać baterii do sklepu - musimy koniecznie zwrócić na to uwagę. Bateria dostępna jest w kolorze: chrom, który jest stylowy i pasujący do wielu różnorodnych projektów łazienek. Baterie łazienkowe i kuchenne dzielimy na trzy typu: jednootworowe z mieszaczem, dwuotworowe i trzyotworowe. Istnieje także podział ze względu na mocowanie, a więc mamy naścienne i stojące, zwane także sztorcowymi. Do umywalek nie mających otworów montażowych przeznaczone są baterie ścienne. W sytuacji, w której dany zlew nie posiada otworu pod baterię, możemy zdecydować się na samodzielne jego wycięcie (niektóre modele to umożliwiają). Pamiętajmy jednak, iż grozi to uszkodzeniem armatury.

Specyfikacja

Przy kupnie warto wiedzieć, że niektóre, zwłaszcza te lepsze, baterie z kurkami posiadają szczelne głowice ceramiczne, które zapewniają trwałość mechanizmu, a także zapobiegają kapaniu wody. W dobrych bateriach powinniśmy mieć też możliwość wymiany perlatora. Perlator jest to końcówka, odpowiedzialna za napowietrzanie strumienia, który wpływa znacznie na ograniczenie zużycia wody. Niemniej ważną kwestią jest też wielkość samej baterii i wylewki. Wysoka bateria sprawdzi się przy dużych i stosunkowo głębokich umywalkach. Wysokość strumienia wody nie spowoduje wychlapywania jej dookoła, a będzie wygodna podczas np. napełniania naczyń czy mycia twarzy. Niskie baterie o krótkich wylewkach, sprawdzą się przy małych, ciasnych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr, zarówno wzdłuż jak i wzwyż. Małe baterie sprawdzą się podczas codziennej toalety, a skupiony i krótki strumień wody, pozwoli na łatwe kontrolowanie przepływu.

Podsumowanie

Wybierając baterię łazienkową musimy pamiętać, że jest to zakup na długi czas. Warto więc nabyć taki produkt, z którego będzie nam się miło i wygodnie korzystało. Pamiętajmy też o kilku prostych radach, które będą przydatne podczas wyboru samej baterii, a także później, podczas eksploatacji. Nie można ustawiać baterii zbyt blisko ściany, mała odległość między nimi będzie trudna do czyszczenia. Baterię ścienną powinno się montować od 25 do 35 cm nad górną krawędzią umywalki. Bateria jest najczęściej pracującym urządzeniem w łazience, dlatego warto w nią zainwestować trochę więcej pieniędzy. Te najtańsze już po pół roku czy roku użytkowania mogą się niszczyć. W krótkim więc czasie będziemy zmuszeniu do kolejnych wydatków. Aby efekt w łazience był pełny, najlepiej wszystkie baterie znajdujące się w łazience kupić z tej samej serii. Prosta i stylowa bateria nie tylko zagwarantuje pełną funkcjonalność, ale także nada nowego charakteru armaturze. Wybierając baterię Omnires COLUMBIA CO1110 wybierasz prostotę, jakość oraz stylowy design, który skutecznie odmieni wygląd Twojej łazienki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też