Moje konto
  • Bateria Omnires COLUMBIA CO1110 Bateria Omnires COLUMBIA CO1110
  • Bateria Omnires COLUMBIA CO1110 Bateria Omnires COLUMBIA CO1110
  • Bateria Omnires COLUMBIA CO1110 Bateria Omnires COLUMBIA CO1110

Bateria Omnires COLUMBIA CO1110

4 oferty z 4 sklepów

Producent Omnires Montaż stojąca Ilość uchwytów jednouchwytowa Kolor chrom Kod producenta CO1110 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

OMNIRES COLUMBIA Bateria umywalkowa, stojąca, chrom CO1110

Zasięg wylewki: 11,8 cm; wysokość wypływu wody: 9 cm; całkowita wysokość baterii: 14,5 cm.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Bateria Omnires Columbia umywalkowa sztorcowa CO1110

Zasięg wylewki: 11,8 cm; wysokość wypływu wody: 9 cm; całkowita wysokość baterii: 14,5 cm.

Dostępność sprawdź w sklepie →

CO1110

BATERIA UMYWALKOWA COLUMBIA OMNIRES CO1110

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentOmnires
Montażstojąca
Ilość uchwytówjednouchwytowa
Kolorchrom
Kod producentaCO1110

Jak najłatwiej zmienić wygląd swojej łazienki? Nadaj jej nowy styl. Przyjrzyj się baterii umywalkowej Omnires COLUMBIA CO1110. Zdecyduj, czy to właśnie ta bateria odmieni oblicze Twojej łazienki.

Wprowadzenie

W łazience powinniśmy znaleźć spokój i intymność. Powinna być miejscem regeneracji po trudach dnia oraz ostoją, w której każdy domownik powinien czuć się swobodnie. Miejsce to nie powinno być więc drażniące czy krzykliwe. Dobra łazienka to prostota i styl, które wspierają Cię w wyciszeniu i relaksie.

Wybór i montaż

O wyglądzie pomieszczeń często decydują szczegóły. W łazience takim szczegółem jest bateria umywalkowa. Drobny element, którego wybór wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Może podkreślić charakter tego miejsca lub całkowicie go zniszczyć. Przy wyborze baterii często musimy liczyć się z rodzajem instalacji hydraulicznej, która już jest zainstalowana w naszej łazience. Powinniśmy także zwrócić uwagę na umywalkę oraz to w jaki sposób pozwala na zamontowanie baterii. Kolor chrom jest stylowy i uniwersalny. Dzięki temu bateria będzie pasowała swoim wyglądem do większości aranżacji łazienkowych. Wyróżniamy trzy typy baterii: jednootworowe, dwu oraz trzyotworowe. Istnieje także podział ze względu na mocowanie, a więc mamy naścienne i stojące, zwane także sztorcowymi. W przypadku, gdy wybrana przez nas armatura nie posiada otworów montażowych pod baterię, zalecana jest instalacja baterii naściennej. Możemy ewentualnie wywiercić potrzebny otwór w armaturze (niektóre modele umywalek oferują tę możliwość), jednak wiąże się to z ryzykiem pęknięcia ceramiki.

Specyfikacja

Baterie z kurkami często posiadają głowice ceramiczne, które nie dopuszczają do kapania wody z kranu. Ważnym szczegółem jest też możliwość wymiany perlatora, czyli końcówki napowietrzającej wodę. Dzięki niej, optycznie mamy wrażenie silniejszego strumienia, a także pozwala realnie ograniczyć przepływ i zaoszczędzić - nawet do 60%. Niemniej ważną kwestią jest też wielkość samej baterii i wylewki. Niskie, krótkie baterie sztorcowe z krótką wylewką, sprawdzają się przy małych, płytkich umywalkach. Duże, będą się dobrze komponowały w przestronnych łazienkach i przy dużych, głębokich umywalkach. Wysoki strumień nie będzie rozchlapywał wody poza zlew oraz okaże się wygodny podczas mycia twarzy czy w czasie napełniania naczyń.

Podsumowanie

Wybierając baterię łazienkową musimy pamiętać, że jest to zakup na kilka lat. Warto więc kupić sprzęt miły dla oka, ale i solidny. Pamiętajmy, aby zastosować się do kilku prostych rad, dzięki którym wybór i eksploatacja nie będą nastręczały nam problemów. Pamiętajmy, że czystość i higiena to podstawa w każdym domu. Nie instalujmy więc baterii zbyt blisko ściany. Ścienne baterie powinno się instalować w odległości od 20 do 35 cm nad górną krawędzią umywalki. Baterie są najczęściej i najintensywniej eksploatowanym elementem łazienki, dlatego warto wybierać modele solidne, renomowanych marek - niestety często mają one swoją cenę. Najtańsze baterie będą szybko się wycierać, stracą blask i estetyczny wygląd. Zainwestujmy w coś droższego i lepszego. Gdy urządzamy łazienkę, najlepiej wybrać wszystkie baterie i dodatki z jednej serii, dzięki temu zyskamy pełną spójność wystroju. Bateria Omnires COLUMBIA CO1110, jest przykładem solidnej i stylowej baterii, która będzie pasowała do wielu różnorodnie zaprojektowanych łazienek. Ta prosta i estetyczna bateria nie tylko zagwarantuje pełną funkcjonalność, ale także nada nowego charakteru armaturze.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też