Moje konto
  • Bateria Oras VIENDA 1704 Bateria Oras VIENDA 1704

Bateria Oras VIENDA 1704

3 oferty z 3 sklepów

Producent Oras Montaż stojąca Ilość uchwytów jednouchwytowa Kolor chrom Kod producenta 1704 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

1704

ORAS VIENDA - bateria umywalkowa z zaworem spustowym

Dostępność sprawdź w sklepie →

ISNET

★★★★★
2 opinie

Oras Vienda bateria umywalkowa 1704

Oras Vienda bateria umywalkowa 1704

Bateria umywalkowa: z zaworem spustowymmożliwość ustawienia max. temperatury i strumienia wody na ceramicznej głowicy sterującejdane techniczne:

Dostępność sprawdź w sklepie →

Bateria umywalkowa z zaworem spustowym, chrom, seria Vienda, Oras,

Bateria umywalkowa z zaworem spustowym Opis: Głowica sterująca ceramiczna, aerator, ograniczenia max. temperatury i strumienia wody. Klasa głośności I w/g normy ISO 3822. Spełnia wymagania normy PN-EN 817. IA (12 l/min) Kolor: Chrom. Oras, seria Vienda EAN code: 6414150050084 Sprawdź szczegółowe warunki gwarancji.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentOras
Montażstojąca
Ilość uchwytówjednouchwytowa
Kolorchrom
Kod producenta1704

Jak najłatwiej zmienić wygląd swojej łazienki? Nadaj jej nowy styl. Przyjrzyj się baterii umywalkowej Oras VIENDA 1704. Zdecyduj, czy to właśnie ta bateria odmieni oblicze Twojej łazienki.

Wprowadzenie

W łazience powinniśmy znaleźć spokój i intymność. Powinna być miejscem regeneracji po trudach dnia oraz ostoją, w której każdy domownik powinien czuć się nieskrępowanie. Miejsce to nie powinno być więc drażniące czy krzykliwe. Dobra łazienka to prostota i styl, które wspierają Cię w wyciszeniu i relaksie.

Wybór i montaż

O wyglądzie pomieszczeń często decydują szczegóły. W łazience takim szczegółem jest bateria umywalkowa. Drobny element, którego wybór wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Może podkreślić charakter tego miejsca lub całkowicie go zaburzyć. Przy wyborze baterii często musimy liczyć się z rodzajem instalacji hydraulicznej, która już jest zainstalowana w naszej łazience. Powinniśmy także zwrócić uwagę na umywalkę oraz to w jaki sposób pozwala na zamontowanie baterii. Bateria dostępna jest w kolorze: chrom, który jest stylowy i pasujący do wielu różnorodnych projektów łazienek. Wyróżniamy trzy typy baterii: jednootworowe, dwu oraz trzyotworowe. Istnieje także podział ze względu na mocowanie, a więc mamy naścienne i stojące, zwane także sztorcowymi. W przypadku, gdy wybrana przez nas armatura nie posiada otworów montażowych pod baterię, zalecana jest instalacja baterii naściennej. Możemy ewentualnie wywiercić potrzebny otwór w armaturze (niektóre modele umywalek oferują tę możliwość), jednak wiąże się to z ryzykiem uszkodzenia ceramiki.

Specyfikacja

Baterie z kurkami często posiadają głowice ceramiczne, które nie dopuszczają do kapania wody z kranu. Ważnym szczegółem jest też możliwość wymiany perlatora, czyli końcówki napowietrzającej wodę. Dzięki niej, optycznie mamy wrażenie silniejszego strumienia, a także pozwala realnie ograniczyć przepływ i zaoszczędzić - nawet do 60%. Niemniej ważną kwestią jest też wielkość samej baterii i wylewki. Niskie, krótkie baterie sztorcowe z krótką wylewką, sprawdzają się przy małych, płytkich umywalkach. Duże, będą się dobrze komponowały w przestronnych łazienkach i przy dużych, głębokich umywalkach. Wysoki strumień nie będzie rozchlapywał wody poza zlew oraz okaże się wygodny podczas mycia twarzy czy w czasie napełniania naczyń.

Podsumowanie

Wybierając baterię łazienkową musimy pamiętać, że jest to zakup na długi czas. Warto więc kupić sprzęt miły dla oka, ale i solidny. Pamiętajmy, aby zastosować się do kilku prostych rad, dzięki którym wybór i eksploatacja nie będą nastręczały nam problemów. Nie ustawiajamy baterii zbyt blisko ściany, mała odległość między nimi będzie trudna do utrzymania czystości. Baterię umywalkową ścienną powinno się instalować od 25 do 35 cm nad górną krawędzią umywalki. Bateria jest najczęściej eksploatowanym urządzeniem w każdej łazience, dlatego warto w nią zainwestować nieco więcej pieniędzy. Te najtańsze już po pół roku czy roku użytkowania mogą się niszczyć. W krótkim więc czasie będziemy zmuszeniu do kolejnych wydatków. Gdy urządzamy łazienkę, najlepiej wybrać wszystkie baterie i dodatki z jednej linii, dzięki temu zyskamy pełną spójność wystroju. Bateria Oras VIENDA 1704, jest przykładem solidnej i stylowej baterii, która będzie pasowała do wielu różnorodnie zaprojektowanych łazienek. Ta prosta i estetyczna bateria nie tylko zagwarantuje pełną funkcjonalność, ale także nada nowego charakteru armaturze.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też