Manu

Bateria Kludi ESPRIT 564470540

Cechy produktu

  • Producent Kludi 
  • Montaż stojąca 
  • Ilość uchwytów trzyuchwytowa 
  • Kolor chrom 
  • Kod producenta 564470540 

Opis

Jeśli remontujesz łazienkę pamiętaj o dobraniu odpowiedniej baterii wannowej. Taki niewielki przedmiot jakim jest nowa bateria wannowa Kludi ESPRIT 564470540 sprawi, że łazienka nabierze eleganckiego stylu. Zwróć uwagę na proste i delikatne kształty tego elementu.

Wprowadzenie

Remontując swoją łazienkę warto przyjrzeć się różnym rodzajom baterii wodnych. Po pierwsze, dlatego by uniknąć niepotrzebnych problemów przy montażu tego urządzenia. Po drugie, by cieszyć się z łatwego użytkowania jakie będzie spełniać ten solidnie wykonany i funkcjonalny sprzęt. I wreszcie po trzecie, element jaki stanowi bateria wannowa może znacząco wpływać na ostateczny odbiór wizualny naszej łazienki. Miejsce to nie powinno być więc drażniące czy krzykliwe. Dobra łazienka to prostota i styl, które wspierają Cię w wyciszeniu i relaksie.

Specyfikacja i użytkowanie

O wyglądzie pomieszczeń często decydują szczegóły. W łazience takim szczegółem jest bateria umywalkowa. Drobny element, którego wybór wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Może podkreślić charakter tego miejsca lub całkowicie go zniszczyć. Wybór typu baterii często jest zależny od samej wanny, a także istniejącej już instalacji wodnej. Jeśli więc nie chcemy przerabiać całej łazienki lub zwracać baterii do sklepu - musimy koniecznie zwrócić na to uwagę. Kolor chrom jest stylowy i uniwersalny. Dzięki temu bateria będzie pasowała swoim wyglądem do większości aranżacji łazienkowych. Wyróżniamy trzy typy baterii: jednootworowe, dwu oraz trzyotworowe. Istnieje także podział ze względu na mocowanie, a więc mamy naścienne i stojące, zwane także sztorcowymi. W przypadku, gdy wybrana przez nas armatura nie posiada otworów montażowych pod baterię, zalecana jest instalacja baterii naściennej. Możemy ewentualnie wywiercić potrzebny otwór w armaturze, jednak nie polecamy takiej opcji - wiąże się to z ryzykiem uszkodzenia ceramiki. To bardzo istotne, ponieważ na przykład bateria Kludi ESPRIT 564470540, jest trzyuchwytowa. Baterie z kurkami często posiadają głowice ceramiczne, które nie dopuszczają do kapania wody z kranu. To lepsze rozwiązanie niż głowice stalowe.

Podsumowanie

Wybierając baterię łazienkową musimy pamiętać, że jest to zakup na długi czas. Warto więc kupić sprzęt miły dla oka, ale i solidny. Pamiętajmy, aby zastosować się do kilku prostych rad, dzięki którym wybór i eksploatacja nie będą nastręczały nam problemów. Pamiętajmy, że czystość i higiena to podstawa w każdym domu. Nie montujmy więc baterii zbyt blisko ściany. Ścienne baterie powinno się montować w odległości od 20 do 35 cm nad górną krawędzią wanny. Baterie są najczęściej i najintensywniej eksploatowanym elementem łazienki, dlatego warto wybierać modele solidne, renomowanych marek - niestety często mają one swoją cenę. Najtańsze baterie będą szybko się wycierać, stracą blask i estetyczny wygląd. Zainwestujmy w coś droższego i lepszego. Gdy urządzamy łazienkę, najlepiej wybrać wszystkie baterie i dodatki z jednej serii, dzięki temu zyskamy pełną spójność wystroju. Wybierając baterię Kludi ESPRIT 564470540 wybierasz prostotę, funkcjonalność oraz stylowy design, który skutecznie odmieni wygląd Twojej łazienki.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie