Manu

Bateria Omnires MURRAY MU6132

Cechy produktu

  • Producent Omnires 
  • Montaż stojąca 
  • Kolor chrom 
  • Kod producenta MU6132 

Opis

Jeśli remontujesz łazienkę pamiętaj o dobraniu odpowiedniej baterii wannowej. Taki niewielki przedmiot jakim jest nowa bateria wannowa Omnires MURRAY MU6132 sprawi, że łazienka nabierze eleganckiego stylu. Zwróć uwagę na proste i delikatne kształty tego elementu.

Wprowadzenie

Łazienka jest takim miejscem w domu, w którym każdy powinien czuć się swobodnie i spokojnie. Powinna służyć relaksowi i odzyskiwaniu sił po ciężkim dniu. Dlatego w miejscu tym, powinno być stylowo, a także na tyle stonowanie, żeby nic nie zakłócało nam spokojnego wypoczynku.

Specyfikacja i użytkowanie

Nie bez kozery mówi się, że "diabeł tkwi w szczegółach". To właśnie one decydują o wyglądzie całości zabudowy danego pomieszczenia. Podobnie jest w łazienkach. Bateria umywalkowa, to właśnie ten "szczegół", który może podkreślić charakter tego miejsca lub całkowicie go zaburzyć. Bateria umywalkowa powinna łączyć w sobie funkcjonalność oraz odpowiedni wygląd. Gdy dokonujemy wyboru, czy będziemy kupować baterię stojąca, czy naścienną, musimy brać pod uwagę istniejąca już instalację wodną. Kupno wanny ściśle łączy się także z wyborem baterii do danego rodzaju jej mocowania. Wygląd baterii powinien współgrać z resztą sanitariatów, szczególnie z kształtem naszej wanny i ogólnym stylem łazienki. Kolor chrom, który jest stylowy i pasujący do wielu różnorodnych projektów łazienek. Wyróżniamy trzy typy baterii: jednootworowe, dwu oraz trzyotworowe. Są także wspominane już wcześniej dwa typy montażu, mianowicie: stojące, nadające się do przytwierdzenia do armatury oraz ścienne, które montujemy nad wanną. W przypadku, gdy wybrana przez nas armatura nie posiada otworów montażowych pod baterię, zalecana jest instalacja baterii naściennej. Przy wyborze baterii warto szukać takiej, w której zastosowano ceramiczne głowice. Dzięki nim, woda nie będzie kapać.

Podsumowanie

Gdy wybieramy nową baterię do naszej łazienki, pamiętajmy o kilku radach. Bierzmy pod uwagę fakt, iż jest to zakup na długi czas. Nie ustawiajamy baterii zbyt blisko ściany, przestrzeń między nimi będzie trudna do wyczyszczenia. Baterię ścienną powinno się instalować od 25 do 35 cm nad górną krawędzią wanny. Bateria jest najsilniej eksploatowanym urządzeniem w każdej łazience, dlatego warto w nią zainwestować trochę więcej pieniędzy. Te najtańsze już po pół roku czy roku użytkowania mogą się niszczyć. W krótkim więc czasie będziemy zmuszeniu do kolejnych wydatków. Aby uzyskać najlepszy efekt, warto kupić wszystkie baterie w łazience z tej samej linii. Wybierając baterię Omnires MURRAY MU6132 wybierasz prostotę, funkcjonalność oraz stylowy design, który skutecznie odmieni wygląd Twojej łazienki.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie