Moje konto  ▾

Rozłącznik izolacyjny FR304 63A 004370

Producent LEGRAND WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty LEGRAND  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Bezpieczniki innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentLEGRAND

TYP: ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY Jednymi z podstawowych aparatów w nowoczesnych instalacjach elektrycznych są rozłączniki izolacyjne oznaczone w ofercie Legrand typem FR 300.

Stosowane są głównie na wejściu instalacji, służąc do rozłączania obwodów elektrycznych i stworzenia w nich przerwy izolacyjnej. Jest to bardzo przydatne przy różnego rodzaju pracach modernizacyjnych czy remontowych w domu (np. bezpieczna wymiana gniazdka).

W ofercie Legrand znajdują się aparaty jedno-, dwu-, trzy- i czterobiegunowe o prądach znamionowych od 16A do 125A. Innowacyjnym rozwiązaniem okazały się wprowadzone do oferty rozłączniki izolacyjne FR 300 o szerokości modułów mniejszej od liczby biegunów.

Dzięki temu stosując aparat czterobiegunowy o szerokości dwóch modułów możemy zaoszczędzić sporo miejsca w rozdzielnicy. Kolejnym udogodnieniem są rozłączniki izolacyjne FRX 300, które mają możliwość współpracy ze stykami pomocniczymi i wyzwalaczami.

Dzięki temu istnieje możliwość zdalnego wyłączania FRX 300 i stosowania takiego rozłącznika jako wyłącznik p. poż. * Mimo wszelkich starań rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.