Manu

Rozłącznik izolacyjny FR304 63A 004370

Cechy produktu

  • Producent LEGRAND 

Opis

TYP: ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY Jednymi z podstawowych aparatów w nowoczesnych instalacjach elektrycznych są rozłączniki izolacyjne oznaczone w ofercie Legrand typem FR 300. Stosowane są głównie na wejściu instalacji, służąc do rozłączania obwodów elektrycznych i stworzenia w nich przerwy izolacyjnej.

Jest to bardzo przydatne przy różnego rodzaju pracach modernizacyjnych czy remontowych w domu (np. bezpieczna wymiana gniazdka). W ofercie Legrand znajdują się aparaty jedno-, dwu-, trzy- i czterobiegunowe o prądach znamionowych od 16A do 125A.

Innowacyjnym rozwiązaniem okazały się wprowadzone do oferty rozłączniki izolacyjne FR 300 o szerokości modułów mniejszej od liczby biegunów. Dzięki temu stosując aparat czterobiegunowy o szerokości dwóch modułów możemy zaoszczędzić sporo miejsca w rozdzielnicy.

Kolejnym udogodnieniem są rozłączniki izolacyjne FRX 300, które mają możliwość współpracy ze stykami pomocniczymi i wyzwalaczami. Dzięki temu istnieje możliwość zdalnego wyłączania FRX 300 i stosowania takiego rozłącznika jako wyłącznik p.

poż. * Mimo wszelkich starań rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie