Moje konto  ▾

Wyłącznik nadprądowy S302 C20 20A LEGRAND 605631

Producent LEGRAND WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty LEGRAND  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Bezpieczniki innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentLEGRAND

Charakterystyka B (w zakresach prądowych 6...63 A) Granica zadziałania wyzwalaczy termobimetalowych zawiera się od 1,13- do 1,45-krotności prądu znamionowego wyłączników (temperatura odniesienia 30°C).

Obszar zadziałania wyzwalaczy elektromagnetycznych wynosi od 3- do 5-krotności prądu znamionowego. Wyłączniki nadprądowe o charakterystyce B są przeznaczone do zabezpieczania przewodów i odbiorników w obwodach oświetlenia, gniazd wtykowych i sterowania.

Charakterystyka C (w zakresach prądowych 0,3...63 A) Granica zadziałania wyzwalaczy termobimetalowych zawiera się od 1,13- do 1,45-krotności prądu znamionowego wyłączników (temperatura odniesienia 30°C).

Obszar zadziałania wyzwalaczy elektromagnetycznych wynosi od 5- do 10-krotności prądu znamionowego. Wyłączniki nadprądowe o charakterystyce działania wyzwalaczy C przeznaczone są do zabezpieczania przed skutkami zwarć i przeciążeń instalacji, w których zastosowano urządzenia elektroenergetyczne o prądach rozruchowych do wartości 5 x In (silniki, transformatory).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.