Menu

SIGG - BUTELKA Hello Kitty Goth Sweets

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

tradycyjna szwajcarska butelka SIGG. Projekty wykonywane są przez międzynarodowych grafików. Ponadczasowy dizajn butelki znalazł swoje miejsce w muzeum Sztuki postępowej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.Legendarne butelki SIGG wykonane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Prosto je utrzymać w czystości. Wyprodukowane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki rewelacyjne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.spory dobór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na sporo sposobów.objętość: 0.4 LWaga: 115gSpecjalny ustnik dla dzieci: KBT.

Można go demontować i jest prosty w czyszczeniu.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów.

Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.