Menu

SIGG - BUTELKA WMB TRAVELLER RED

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Największa butelka SIGG. Szeroki otwór butelki upraszcza jej czyszczenie albo po prostu wrzucenie kawałków lodu. Rowki w górnej części ułatwiają chwyt.Jest to funkcjonalna butelka na dłuższą wyprawę, wędrówkę, wycieczkę albo na trening.Legendarne butelki SIGG wytwarzane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w pełni jest poddawany recyklingowi. Butelki rewelacyjne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.obfity wybór akcesoriów pozwala zastosować butelki SIGG na dużo sposobów.objętość: 1.5 LWaga: 215gButelka ma typowy korek (adapter + Screw Top).Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Na pewno bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.