Manu

Podkolanówki przeciwżylakowe / przeciwzakrzepowe II klasy kompresji, ucisk 30-35 mmHg, MICROFIBRA

Cechy produktu

  • Producent CzSalus (Włochy) 
  • Rodzaj produktu podkolanówki 

Opis

Medyczne podkolanówki o stopniowanej kompresji z miękkiej MIKROFIBRY. Wyjątkowo komfortowe podkolanówki wyprodukowane z nowoczesnych i najwyższej jakości miękkich włókien z zastosowaniem bardzo eleganckiego i przyjemnego w noszeniu splotu „płaskiego”.

Idealnie dopasowują się do ciała. Na spodzie, pod palcami mają gładko wykończony otwór, który zapewnia palcom swobodę i doskonałą cyrkulację powietrza całym stopom. Mają wrobioną piętkę i palce oraz szeroki nieuciskający mankiet.

Podkolanówki zalecane są do stosowania: przy silnych dolegliwościach i zaawansowanych zmianach żylakowych nóg ze skłonnością do obrzęków, w przypadku pourazowych stanów obrzękowych lub owrzodzeń, po zakrzepicy żył powierzchownych, po skleroterapii oraz po operacji żylaków, w przypadku dużych żylaków podczas ciąży, po wygojeniu niedużych owrzodzeń.

Zalecane są także osobom zdrowym, które spędzają wiele godzin w ciągu dnia na stojąco lub siedząco, jak na przykład podczas długich podróży. Regularne noszenie zapobiega tworzeniu się nowych zmian żylakowych.

Podkolanówki mogą być noszone przez kobiety i mężczyzn. Wyprodukowane zgodnie z obowiązująca europejską normą UNI ENV 12718 dotyczącą Medycznych Wyrobów Pończoszniczych o Działaniu Uciskowym. Skład: 61% poliamid, 39% elastan

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie