Menu

Bieżnia treningowa elektryczna SCUD Cardio C20

Cechy produktu

  • Producent SCUD 

Opis

SCUD Cardio C20 to nad wyraz cicha i wytrzymała bieżnia stacjonarna zaopatrzona w silnik elektryczny o mocy 5,0 KM, który pozwala osiągnąć szybkość od 0,3 km/h do 18 km/h. Potężna konstrukcja zezwala na stosowanie bieżni osobom o wadze choćby do 140 kg, a programy treningowe sprawią, iż trening będzie bardziej urozmaicony, dzięki czemu szybciej osiągniesz zamierzone efekty.

Oferowany przez nas sprzęt posiada pas bieżny o rozmiarach 135 x 47 cm, który ma możliwość elektronicznej regulacji jego kąta nachylenia w przedziale 0 - 15 % (bieg pod górkę).

Bieżnia wyposażona pozostała w wielofunkcyjny komputer z podświetlanym wyświetlaczem, dzięki kóremu będziesz mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas, prędkość, tętno, przebieg programu treningowego itp. Komputer został także wyekwipowany w wejście USB, AUX, co pozwala na słuchanie wybranej przez siebie muzyki w trakcie treningu.

Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w uchwytach na dłonie będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls. W uchwytach w dodatku zostały umieszczone przyciski sterujące, dla łatwiejszej zmiany danych funkcji podczas biegu. Obszernym atutem bieżni jest także system ANTISHOCK, czyli amortyzacji pasa bieżnego.

Wszystkie powyższe atrybuty powodują, iż bieżnia nie tylko zaspokoi wymagania początkujących ale także nowoczesnych użytkowników.

Przechowywanie nieużywanej bieżni po zakończonym treningu jest bezproblemowe, gdyż posiada ona możliwość prostego składania do pionu. Nie musimy się także martwić jej przenoszeniem, ponieważ została wyposażona w rolki transportowe, dzięki którym łatwo przewieziemy ją np. Do innego pokoju.

Najważniejsze dane:
  • Moc silnika: 3.5 KM
  • prędkość 0.30 - 18 km/h
  • Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.