Menu

Kij bilardowy II cz. McDermott G208

Cechy produktu

  • Producent McDermott 
  • Rodzaj kij 

Opis

Kij bilardowy II cz. McDermott G208 kolekcja G od firmy McDermott to kije, których produkcja odbywa się w USA. Ogólnoświatową sławę przyniosła firmie kompozycja wysokiej jakości z egzotycznych gatunków drewna, niesamowite inkrustacje oraz niemal niezliczone możliwości dostosowania kija pod danego gracza.

Każdy kij z tej serii jest objęty dożywotnią gwarancją producenta. Charakterystyka: rękojeść wykonana z drzewa klonu oczkowego w odcieniu Colorado red zdobienia z klonu oczkowego + pierścienie z niemieckiego mosiądzu i masy perłowej oplot z oryginalnej nici irlandzkiej - gwarantuje stosowny chwyt gwint 3/8"-10 - pewnie łączny szczytówkę z rękojeścią szczytówka G-Core - drewno najwyższej jakości klonu z powłokami włókna węglowego - daje powtarzalność uderzeń i redukcję drgań wielowarstwowy skórzany tip Everest - gwarantuje nadzwyczajną kontrolę waga kija - 19-19,5 oz - może być dobrana pod zawodnika specjalnymi śrubami wyważającymi Od 1968 roku kije firmy McDermott stale rozszerzają swoją jakość, zgodnie z oczekiwaniami graczy wobec profesjonalnych kijów bilardowych.

Tylko po rygorystycznych oględzinach kij lub szczytówka mogą dostać atest Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych. Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana.

Do każdego zakupionego w naszym sklepie kija bilardowego dołączamy zdzierak w formie listewki razem z instrukcją poprawnej obróbki tipa GRATIS Jako Regionalny Dealer firmy McDermott zapewniamy najkorzystniejsze ceny i wieczystą gwarancję producenta - zobacz jak skorzystać z gwarancji Wypożycz zestaw McDermott DEMO - jeśli chcesz wypróbować jakość McDermott lub nie jesteś pewien, która szczytówka będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - przejrzyj szczegóły

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.