Menu

Lampa bilardowa ELEGANCE 2-klosze niebieskie, sreb

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa 

Opis

Lampa bilardowa ELEGANCE 2-klosze niebieskie, srebrny pałąkLampy ELEGANCEto ekskluzywna seria klasycznych lamp bilardowych. Zaprojektowane i wykonane przez profesjonalistów, zapewniają pełne oświetlenie powierzchni stołu.

Szeroki paleta kolorów kloszy oraz pałąków sprawia, że seria ELEGANCE to najlepszy wybór dla każdego. Lampy posiadająoznaczniaCE,przypisane z osobnado każdej lampy. Lampa ELEGANCE 2-kloszowa posiada srebrny pałąk odługości 107cm, a odległośći między kloszami oraz zaczepamiwynosi 60cm.Średnica każdego klosza to 36 cm.

Warto zwrócić także uwagę na sposób montażu - klosze mocowane są od dołu za pomocą nakrętki z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, co dajewysoką stabilność, orazdużo większą estetykę.Dla najlepszego światła zalecamy żarówkiLed 13W-100W E27 (dostępne w naszym sklepie), bądź podobnezwykłe lub energooszczędne (żarówki nie są wloczone w cenę).Lampa bilardowa ELEGANCE 2-kloszowa najlepiej sprawdzi się przy stołach bilardowych o wymiarach 5ft i 6 ft.

Aby wyświetlić instrukcję montażu, kliknij w poniższy link. [[en]] {{ELEGANCE Billiard Lamp 2 blue bells, silver rod}}

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.