Menu

Lampa bilardowa ELEGANCE 4-klosze złota

Cechy produktu

  • Producent Tournament Champion 
  • Rodzaj lampa 

Opis

Lampa bilardowa ELEGANCE 4-klosze złota Lampy ELEGANCE to ekskluzywna seria klasycznych lamp bilardowych. Zaprojektowane i wykonane przez profesjonalistów, zapewniają pełne oświetlenie powierzchni stołu.Szeroki paleta kolorów kloszy oraz pałąków sprawia, że seria ELEGANCE to najlepszy wybór dla każdego.Lampy posiadają oznacznia CE, przypisane z osobna do każdej lampy.Lampa ELEGANCE 4-kloszowa posiada złoty pałąk o długości 210cm, odległośći między kloszami to 56 cm, a między zaczepami odległośc to 170cm.Średnica każdego klosza w kolorze brąz to 36 cm.

Warto zwrócić także uwagę na sposób montażu - klosze mocowane są od dołu za pomocą nakrętki z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, co daje wysoką stabilność, oraz dużo większą estetykę.Dla najlepszego światła zalecamy żarówki Led 13W-100W E27 (dostępne w naszym sklepie), bądź podobne zwykłe lub energooszczędne (żarówki nie są wloczone w cenę).

Lampa bilardowa ELEGANCE 4-kloszowa dedykowana jest dla stołów bilardowych 9ft.Aby wyświetlić instrukcję montażu, kliknij w poniższy link.Instrukcja montażu [[en]] {{ELEGANCE Billiard Lamp,4 bells, gold}}

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.