Menu

Stół snookerowy Calissia 10ft

Cechy produktu

  • Producent WIK sp. z.o.o 
  • Rodzaj stół 

Opis

Stół snookerowy Calissia 10ft Calissia (10ft) jest mistrzowskim stołem snookerowym. Model ten został zaprojektowany specjalnie na Mistrzostwa Europy 2005 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie był oficjalnym stołem Mistrzostw.

budowa spełnia wszelkie kryteria Światowej i Europejskiej Federacji Snookera, w pełni zasługuje na uznanie ze strony czołowych graczy na świecie (sprawdź fotografie wyżej). Interesująca ornamentyka korony oraz wyśmienicie dobrany zarys nóg powoduje, iż stół nieprzeciętnie harmonizuje ze wykwintnymi wnętrzami luksusowych lokali, klubów i eleganckich domów.

Calissia jest przeznaczona dla prawdziwych koneserów i wielbicieli gry w snooker. Steel Block - sposób połączenia ramy stołu z blatem kamiennym mający bezpośredni wpływ na: jakość, dynamikę, komfort i akustykę gry dodatkowe usługi i zestawy: Zamów transport firmowy zobacz TUTAJ proponujemy profesjonalny montaż i poziomowanie stołu bilardowego/snookerowego dla naszych Klientów przejrzyj TUTAJ sprawdź jak określić minimalną wielkość wnętrza dla stołu bilardowego/snookerowego przejrzyj TUTAJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.