Menu

Szczotka elektrostatyczna do sukna- BilardKaz K1

Cechy produktu

  • Producent BilardKaz 
  • Rodzaj szczotka 

Opis

Szczotka elektrostatyczna do sukna- BilardKaz K1 Lata doświadczeń przy montażu i serwisie stołów bilardowych i snookerowych pozwoliły nam na stworzenie niezwykłej szczotki elektrostatycznej, która w prosty, a typowo bezpieczny sposób umożliwia codzienną konserwację stołu bez niepotrzebnego wykorzystania drogich i niszczących właściwości sukna środków chemicznych bądź odkurzacza.

Pierwszy tego typu produkt na naszym rynku raduje się niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak wsłuchując się w potrzeby klientów, postanowiliśmy wprowadzić usprawnienia, które pozwalają na jeszcze sprawniejsze czyszczenie najdelikatniejszego sukna.

Dzięki wykorzystaniu unikatowego materiału, a także elektrostatyki szczotka nieprzeciętnie sprawdza się nie tylko do czyszczenia sukna bilardowego,ponadto do rozmaitego typu mebli tapicerowanych. Zobacz szczotkę elektrostatyczną w akcji na poniższym filmie:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.