Menu

Tip Kamui Original - różne wersje

Cechy produktu

  • Producent Kamui 

Opis

Kapka Kamui Original charakteryzuje się pokaźniejszą porowatością, co uniemożliwia tzw. "kiksom"; nie odkształca się, więc nie powstają tzw. "grzybki", 9 warstw oryginalnej świńskiej skóry Kamui umożliwia obszerniejszą kontrolę nad grą.

Tip dostępny jest w 4 opcjach twardości: twarda - dobra dla kijów o mniejszej delfeksji. Kontakt między bilą a tipem jest minimalny, przez co łatwiej o silne i proste uderzenie bili nawet przy kiksie, jednak wyraźnie ogranicza możliwość rotacji.

średnia - dopasowana do większości warunków. Korzystny balans pomiędzy siłą uderzenia a rotacją miękka - trudniej o staranne, proste uderzenia, jednak dużo łatwiej o nadanie bili rotacji oraz opanowanie jej szybkości super miękka - diametralnie zmniejsza defleksję, sprawdza się w połączeniu z kijami o zwiększonej defleksji.

charakteryzuje się najdłuższym kontaktem tipa z bilą, przez co gracz może maksymalnie przełożyć siłę uderzenia na rotację. Proponujemy profesjonalny montaż tipa w naszym serwisie. Wartość takiej usługi to 20 zł + koszty wysyłki.

Przy zakupie kija bilardowego i tipa w naszym sklepie proponujemy profesjonalną zamianę gratis. Jak samodzielnie wymienić tipa w kiju bilardowym zobaczysz tutaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.