Menu

Bądź rodzicem w mocy Ducha (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788387895266 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Hohnberger Sally 
  • Wydawnictwo Fundacja Źródła Życia 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Jak kształtować charaktery swoich dzieci, wiedząc jednocześnie, że samemu walczy się z podobnymi problemami? Jakże nieraz dzieci odzwierciedlają charakter rodziców oraz kopiują ich słabości! Czy dostrzegasz w sobie i w swym dziecku takie atrybuty jak brak dyscypliny, złość, lenistwo, skłonności do negatywnego myślenia? A przecież, nie znając rozwiązania dla siebie, nie jesteśmy w stanie pomóc tym, których kochamy. Dlatego również w pierwszej z serii książce o wychowaniu Sally Hohnberger koncentruje swoją uwagę na rodzicu i jego wewnętrznej przemianie. Korzystny rodzic musi najpierw znaleźć rozwiązanie dla siebie, chcąc następnie pomóc swojemu dziecku.
Nie jest to typowa książka na temat wychowania dzieci. To podróż w krainę głębokich przemyśleń i powszednich doświadczeń, jakich autorka nauczyła się, przeżywając swoje codzienne problemy z Bogiem. Demonstruje ona Boga jako nieprzeciętnego rodzica, który wychowuje i zmienia serca ziemskich rodziców oraz uczy ich wychowania ich własnych dzieci.


Autorzy: Hohnberger Sally
EAN: 9788387895266
Format: 16x23 cm
liczba stron: 167
ISBN: 9788387895266
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2010
Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.