Menu

CD MP3 STEVE WOZNIAK GENIUSZ APPLE BIOGRAFIA ŁUKASZ TOMYS (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381461481 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Łukasz Tomys 
  • Wydawnictwo Storybox 
  • Rok wydania 2018 

Opis

W Apple każdy z pracowników miał przyporządkowany numer – im niższy, tym ważniejszy był jego „właściciel" i tym większym cieszył się szacunkiem. Jobs dzierżył numer „dwa". Jedynką był Steve Wozniak.
Skromny potomek polskich emigrantów był pierwszym człowiekiem na świecie, który po naciśnięciu przycisku klawiatury podłączonej do komputera osobistego zobaczył literę na ekranie monitora. W jaki sposób nieśmiałemu inżynierowi udało się w domowym zaciszu dokonać tego, do czego niezdolne były największe korporacje tamtych czasów jak IBM i Hewlett Packcard?
Wozniak przyrównuje inżynierów do artystów – wrażliwych, nieśmiałych, nieco zamkniętych w sobie perfekcjonistów. Twierdzi,wielkie pomysły rodzą się w pojedynczym umyśle. Nie do końca przekonuje go lubiana dziś praca zespołowa. Nadmiar bodźców uważa za rozpraszający. Nie jest rzecz jasna przeciwnikiem spotkań, czy podmiany myśli i doświadczeń. Twierdzi jednak, że swoje najkorzystniejsze wynalazki tworzył w skupieniu i samotności.
Woz uważa, iż w 2075 roku firmy takie jak Apple, Google i Facebook będą wciąż wokół nas. Kim jest człowiek, bez którego nie byłoby pierwszej z nich? W jaki sposób konstruował komputery Apple, współtworząc techniczną rewolucję, która na za każdym razem zmieniła otaczający nas świat?

ISBN: 9788381461481
Kod paskowy: 9788381461481
Autorzy: Tomys Łukasz
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 32062
Miejscowość: Piaseczno
Oprawa: Plastikowa
PKWiU: 58.11.20.0
Format: 12.5x14.1
Głębokość (mm): 4
Waga: 0.055
Dział/Kategorie: Audiobooki / Biografie
Nośnik/Format: CD-MP3
Języki: polski
Grupa towarowa: CD ROM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.