Menu

Chajzerów dwóch

Cechy produktu

  • ISBN 9788380971387 
  • Autor Filip Chajzer|Zygmunt Chajzer 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Prószyński i S-Ka 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2017 

Opis

To książka o tym, jak korzystnie posiadać wyśmienitą rodzinę, a w głównej mierze rodziców. Jakie to pokaźne szczęście. Bo właśnie rodzice kształtują to, jacy jesteśmy, jacy będziemy, wpływają na to, jaki mamy charakter, upodobania, gust, w jakim środowisku się obracamy.
Pogadaliśmy jak stary z młodym, jak uczestnik pochodów pierwszomajowych z bywalcem Ikei i McDonalda.
Gadaliśmy o pierwszych prywatkach – adapter Bambino, pocztówki dźwiękowe z bazaru Różyckiego i cudem zdobyte płyty zachodnich wykonawców kontra era płyt CD i jakości HD. Gadaliśmy o samochodach, podróżach, ciuchach i pracy.
Te porównania są zaskakujące i czasem szczególnie zabawne. Wyrastaliśmy w najróżniejszych epokach. W czasach PRL-u, wielkich zmian i zupełnie nowej Polski. Jaki był świat wtedy, a jak wygląda dziś? Przeżyliśmy całą epokę rozwoju technologii, od telefonów z tarczą i zdemolowanych budek telefonicznych po smartfony i tablety.
Pierwszy raz mogliśmy usiąść przy stole i opowiedzieć o tym, jacy byliśmy, jaką drogę przeszliśmy. Szczerze, w cztery oczy i bez żadnej ściemy. W tej książce piękne jest to, iż jest do bólu prawdziwa i do bólu nasza. Dała nam też okazję do zbliżenia się, bo mężczyznom nie jest prosto gadać o uczuciach. Właściwie stała się pretekstem do tego, żebyśmy wreszcie usiedli i pogadali jak facet z facetem, jak ojciec z synem.
Zygmunt Chajzer – ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, a także Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez dużo lat był dziennikarzem radiowej Jedynki, gospodarzem „Sygnałów dnia", „Lata z Radiem" i „Czterech pór roku", obecnie w Radiu Pogoda. W TVP1 prowadził „Wiadomości" i poranny program „Kawa czy herbata". Był gospodarzem teleturniejów i programów rozrywkowych: „Idź na całość", „Na zawsze razem", „Grasz czy nie grasz", „Gwiezdny cyrk", „Moment prawdy" (Polsat), TeleGra", „Chwila prawdy" i „Ananasy z mojej klasy" (TVN). Brał udział w programach „Gwiazdy tańczą na lodzie" i „Taniec z gwiazdami". Jest zdobywcą dwóch Telekamer w kategorii „Rozrywka". Od młodości grywa w siatkówkę. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za pracę w radiu.
Filip Chajzer – pracę dziennikarza zaczynał w „Super Expressie", „Życiu Warszawy" i „Newsweeku". Pracował w radiowej Trójce i Czwórce, a także Radiu Złote Przeboje. Był reporterem serwisu informacyjnego „Stolica" w TVN Warszawa. Od 2011 roku pracuje jako reporter w „Dzień prawidłowy TVN". Prowadzi programy „Mali Giganci", „Jak to się stało?". Nagrodzony Wiktorem w kategorii „Odkrycie Roku 2013". Doceniony przez jury MediaTorów statuetką w kategorii AkumulaTor. Obwołany osobowością roku 2014 poprzez czytelników magazynu Plejada.

ISBN: 9788380971387
Kod paskowy: 9788380971387
Autorzy: Chajzer Filip, Chajzer Zygmunt
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31155
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 432
Oprawa: Kartonowa
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.1x21.0
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.608
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.