Menu

Dywizjon 303 - Wysyłka od 3,99 (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375176841 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Fiedler Arkady 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2016 

OpisWydanie Dywizjonu 303 kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wyszukasz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyodrębnionie zagadnień, które w głównej mierze pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera szczególnie szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę, a także duże charakterystyki bohaterów.

ukazujemy najnowszą edycję Dywizjonu 303 Arkadego Fiedlera - z pełnym opracowaniem zawierającym wszystkie informacje wymagane na lekcjach, z dodatkowymi wskazówkami, co może pojawić się na klasówce czy na teście. Tekstowi towarzyszą archiwalne zdjęcia, które stanowią dodatkowy walor książki. Teraz książka dostępna w gustownej i trwałej twardej oprawie!

Dywizjon 303 to utwór, którego roli w polskiej literaturze i historii nie można pominąć. Powstał w 1940 roku, w ostatnich tygodniach Bitwy o Anglię, której przebieg opisuje. Pokazuje sylwetki polskich lotników z angielskiego Dywizjonu 303 - jednych z największych bohaterów II wojny światowej - którzy obronili Wielką Brytanię przed hitlerowską inwazją, udowadniając tym samym, iż z hitlerowskimi Niemcami można walczyć i można je pokonać. Autor w pełni oddał bohaterstwo tych młodych panów, lecz uniknął idealizacji, poprzez co na kartach powieści pojawiają się zwykli ludzie, którzy bawią się, śmieją, kochają, boją się i pokonują swój strach. To dzięki czemu utwór jest tak wciągający.

Zapraszamy do lektury!Autorzy: Arkady Fiedler
EAN: 9788375176841
Format: 150 x 210 mm
ilość stron: 160
ISBN: 9788375176841
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.