Menu

Greta Garbo (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380691780 
  • Oprawa twarda 
  • Autor David Bret 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Prószyński i S-Ka 
  • Ilość stron 536 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Wybitna biografia największej aktorki wszech czasów.
Greta Garbo była wielką zagadką. Zjawiła się znikąd i zawojowała Hollywood. Przetrwała przejście od filmów niemych do udźwiękowionych, osiągając niezrównane sukcesy - cały świat obserwował jej fenomen z podziwem i zdumieniem. Boska Greta to artystka specyficzna - żadnej aktorce nie udało się osiągnąć podobnych sukcesów i sławy i zapewne żadnej się to już nie uda. Z jej gry przeziera taka głębia emocji, iż publiczność widzi na wskroś jej duszę. Dla wielbicieli sporej aktorki Greta Garbo nie umarła - w 1941 roku zniknęła, skryła się w obłoku tajemnicy.
W swojej najnowszej, elektryzującej biografii mistrz pióra David Bret mierzy się z wielką zagadką najsłynniejszej aktorki w dziejach kina i jej legendą.
David Bret - autor wielu biografii, skupiający się głownie na życiu prywatnym gwiazd. Wśród ponad dwudziestu książek Davida Breta znalazły się publikacje poświęcone takim postaciom jak Maria Callas, Joan Crawford, Edith Piaf, Barbra Streisand, Freddie Mercury, Elvis Presley czy Rudolf Valentino. Autor wydanej w Polsce bestsellerowej biografii "Elizabeth Taylor. Dama, kochanka, legenda".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.