Menu

Hillary i Bill Clintonowie T.2 Narkotyki (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360562888 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Victor Thorn 
  • Wydawnictwo Wektory 
  • Ilość stron 322 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Clintonowie od początku związani byli z amerykańską mafią Dixie, przy je pomocy dokonując transferu miliardów dolarów w postaci kokainy, gotówki i broni, których handel i przemyt nadzorowali. Ich rodzimy stan Arkansas w czasie ich rządów stał się narkorepubliką, gdzie wyprano więcej brudnych pieniędzy niżeli w owym czasie przepłynęło przez nowojorskie banki. Szczegółowe dane na temat afery Whitewater, skandalu związanego z BCCI, afer Travelgate i Filegate i nielegalnych zysków giełdowych ukazują czytelnikom prawdziwe oblicze Hillary i Billa.
Ta książka opowiada jednak nie tylko o Clintonach. To, co robią Hillary i Bill ich oszustwa, zdrady, malwersacje, ukryte interesy i kłamstwa, są ilustracją tego, w jaki sposób degeneruje się system demokratyczny. Możliwość zajrzenia za zasłonę władzy pozwala czytelnikowi zrozumieć, że tak zwani reprezentanci ludu faktycznie reprezentują tylko siebie i swoje, czasem brudne i ciemne, interesy.


Autorzy: Victor Thorn
EAN: 9788360562888
Format: 16,5x23,5 cm
liczba stron: 322
ISBN: 9788360562888
Oprawa: twarda z obwolutą
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Wektory

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.