Menu

KOMANDOS (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380623040 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Robert O'Neill 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2018 

Opis

To ja zastrzeliłem bin Ladena!
Poruszająca i realistyczna relacja Roberta O’Neilla, komandosa Navy SEAL, który ma na koncie ponad czterysta akcji, w tym uratowanie Marcusa Luttrella (jedynego żołnierza SEAL ocalałego po afgańskiej operacji „Redwing"), odbicie porwanego przez piratów kapitana Richarda Philipsa czy likwidacja najbardziej poszukiwanego terrorysty świata, Osamy bin Ladena, który zginął z jego ręki.
O’Neill opowiada także o szkoleniu podstawowym i nieprzystępnych i wyczerpujących treningach, gdy dostał już przydział do najbardziej luksusowego oddziału SEAL. Poprzez ponad dziesięć lat brał udział w działaniach antyterrorystycznych w okresie, który był najgorętszy pod tym względem w dziejach USA. Nierzadko jego oddział niemal co noc stawał do walki i choć sam O’Neill wyszedł z tego cało, wielu z jego towarzyszy broni nie miało tyle szczęścia.
W Komandosie O’Neill przenosi nas do Iraku i Afganistanu, nie szczędzi czarnego humoru związanego z długofalowym uwikłaniem w walkę i szczegółowo opisuje działania najskuteczniejszych oddziałów specjalnych. Na koniec zaś pozwala nam poznać z pierwszej ręki detale operacji, w której zastrzelił najsłynniejszego terrorystę świata.
O’Neill przedstawia niezwykłą i zdumiewającą opowieść, przy czym druga jej część dotyczy wydarzeń, które śmiało można nazwać najsłynniejszą współczesną operację militarną [ ]. Najogólniej mówiąc, dowiadujemy się z niej, jak zachować życie i pozostać przy tym człowiekiem, mając tak sporo do czynienia ze śmiercią, zniszczeniem i walką. -Doug Stanton, autor bestsellerów In Harm’s Way i Horse Soldiers

Tytuł oryginału: The Operator
ISBN: 9788380623040
Kod paskowy: 9788380623040
Autorzy: O'Neill Robert
Tłumaczenie: Kot Radosław
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20265
Miejscowość: Poznań
ilość stron: 432
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 20.0x13.2
Głębokość (mm): 23
Waga: 0.47
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.