Menu

Krótka książka o miłości

Cechy produktu

  • ISBN 9788380691391 
  • Autor Karolina Korwin-Piotrowska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Prószyński i S-Ka 
  • Ilość stron 688 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Kochany Czytelniku, który właśnie wziąłeś do ręki tę książkę,
Nie bój się, to nie jest kolejna nudna książka o filmach i kinie, napisana językiem zrozumiałym tylko dla wybrańców.
To nie jest lista arcydzieł.
To nie jest także lista filmów, które musisz obejrzeć, zanim umrzesz.
Co to więc jest?
To książka o miłości, ogromnych i niezapomnianych emocjach, które kino wywołuje. O moich emocjach.
To pierwsza część intymnej podróży poprzez moje największe filmowe fascynacje. Poczuj się więc, Czytelniku kochany, jakbyś był gościem w moim mieszkaniu i oglądał kolejne filmy, które znajdujesz na półkach regału z filmami.
Ta książka to dodatkowo przewodnik po filmowych kanałach i sklepach z filmami, w których można dzisiaj zgłupieć z nadmiaru oferty. Nie musisz wiedzieć, bo i skąd, co jest warte uwagi, na co warto poświęcić godzinę lub dwie ze swego życia i nie wiesz, co może Cię zainteresować. Służę pomocą.

Usiądź sobie komfortowo, weź do ręki moją krótką książkę o miłości i zacznijmy wspólną i pełną emocji podróż w świat filmowej wyobraźni. Serce zabije ci mocniej, będziesz się śmiać i płakać, będziesz się bać, wzruszać i zastanawiać.
Zaczynamy!
Kamera. Akcja. Start!
Karolina Korwin Piotrowska uznawana za jedną z najmocniej opiniotwórczych, ale i kontrowersyjnych polskich dziennikarek, felietonistek i pisarek. Autorka książek Bomba" i Ćwiartka raz!" Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka kultury, znawczyni filmu i miłośniczka psów.
Prowadziła pamiętne programy o filmie: Filmidło", Kino, kanapa książki" w TVN Style i W kinie i na kanapie" w Radiu PIN.
Kierowała promocją filmu Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana na targach filmowych w Cannes, pracowała w biurze prasowym filmu Pianista" Romana Polańskiego. Szefowała działom i redakcjom w magazynach Pani, Uroda, Marie Claire, Sukces, Party, portalach Plejada i tvn.pl. Aktualnie prowadzi w TVN Style program Magiel towarzyski, pisze felietony do portalu Onet i dwutygodnika Grazia.


Autorzy: Karolina Korwin-Piotrowska
Data premiery: 2016-02-16
EAN: 9788380691391
Format: 14,7x20,8 cm
liczba stron: 688
ISBN: 9788380691391
Oprawa: zintegrowana
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.