Menu

LOBOTOMIA 3.0 Trzydzieści lat holocaustu prawdy o JEGO śmierci - Dostawa zamówienia do jednej ze 170 księgarni Matras za DARMO (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788393894222 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wojciech Sumliński 
  • Wydawnictwo Wojciech Sumliński Reporter 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki nie bez racji określane. Jako zbrodnia założycielska III RP. Przeszło do historii. Jako najgłośniejsze. A zarazem najszczególniej zagadkowe morderstwo w powojennej Polsce. Jego oficjalną wersję podważył dopiero prokurator Andrzej Witkowski. Który w dynamicznie prowadzonym śledztwie od początku napotykał liczne przeszkody. Decyzją zwierzchników dwukrotnie w kluczowych momentach śledztwo przerywano i ostatecznie Witkowskiemu odebrano. Na skutek czego choć od zbrodni mija 30 lat. Tajemnica śmierci kapelana Solidarności do dziś nie została wyjaśniona.
Lobotomia 3.0. To książka, która przedstawia nieznane opinii publicznej ustalenia i fakty w pełni zmieniające dotychczasową wiedzę o zabójstwie księdza Popiełuszki, a także o jego zleceniodawcach, nadzorcach i okolicznościach. Wbrew pozorom to nie jest historia lecz coś, co wciąż trwa
Wojciech Sumliński: W książce Lobotomia 3.0 pokazuję, że w Polsce zrobiono lobotomię na gigantyczną skalę. Jej kwintesencją była otoczka wokół pogrzebu generała Wojciecha Jaruzelskiego. Okazuje się, iż podobno wszyscy byli patriotami: Czesław Kiszczak, Wojciech Jaruzelski i oczywiście ksiądz Jerzy Popiełuszko. Podobno wszystkim chodziło o to samo, jak podaje mainstreamowa narracja. To jest właśnie przykład lobotomii! Doszło do tego, iż katów, którzy wydali wyrok śmierci na księdza Jerzego Popiełuszkę, nazywa się dziś patriotami i być może doczekamy czasów że obok, już świętego księdza Jerzego Popiełuszki, będziemy wymieniać Kiszczaka, Jaruzelskiego czy Urbana jako świeckich narodowych świętych. Jeżeli chcemy, by taki obraz pozostał na przyszłe dekady i przeszedł do historii, jesteśmy ku temu na najlepszej drodze. Ta książka zadaje kłam takiemu myśleniu! przedstawia, że ci ludzie nie byli patriotami! Generałowie Kiszczak i Jaruzelski wymyślili i przeprowadzili tę zbrodnie, razem ze swymi współpracownikami z GRU zamordowali ks. Jerzego Popiełuszkę. Generał Czesław Kiszczak nie był człowiekiem honoru był mordercą!
To nie jest już przeszłość co pokazał choćby pogrzeb generała Wojciecha Jaruzelskiego ale kondominium w którym ma udział GRU. I jak pokazał udział w uroczystościach pogrzebowych prezydenta Bronisława Komorowskiego, to kodominium wciąż trwa.


Autorzy: Wojciech Sumliński
EAN: 9788393894222
Format: 14x21 cm
liczba stron: 384
ISBN: 9788393894222
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Wojciech Sumliński

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.