Menu

Lot komety (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788389133991
  • Oprawa miękka
  • Autor Anna Onichimowska
  • Wydawnictwo Ezop
  • Ilość stron 192
  • Rok wydania 2014

Opis

Po tragicznych doświadczeniach bohaterowie książki „Hera, moja miłość" starają się na nowo ułożyć sobie życie. Kometa, dzisiaj Ala, zmieniła się nie do poznania. Przestała ćpać i zdała maturę. Spektakularnie ubrana, miła dla wszelkich, ma nadzieję, iż Jacek znów będzie o nią zabiegał. Nikt nie wie, co kryje się za nowym wizerunkiem dziewczyny. Nikt się nie domyśla, iż wstąpiła do Rodziny, niebezpiecznej sekty, wabiącej samotnych zagubionych ludzi obietnicą wyzwolenia ciała i duszy. Jacek wkrótce odkryje prawdę o Komecie, lecz czy zdoła ją uratować, kiedy sam musi się zmierzyć z rozpadem rodziny?

ISBN: 9788389133991
Kod paskowy: 9788389133991
Autorzy: Onichimowska Anna
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 21849
ilość stron: 192
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11
Format: 12.5x19.5cm
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.26
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.