Menu

Ludzka twarz Izraela. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8364489291 
  • Wydawnictwo Koinonia 

Opis

Kim są mieszkańcy kraju, który wzbudza tak niemało emocji na całym świecie?

Izrael to ludzie. Jednak nad wyraz trudno odpowiedzieć na pytanie, kim jest przeciętny mieszkaniec tego kraju. Naturalnie większości z nas ta ziemia kojarzy się z ludnością żydowską?choćby ta jest tak różna jak kraje, w których przed laty mieszkali oni sami lub ich krewni.
Książka "Ludzka twarz Izraela" opowiada o rozmaitości społeczeństwa w Izraelu, której nie zobaczymy w przewodnikach po kraju. Nie jest to pozycja polityczna ani historyczna, ale bardziej swoisty pamiętnik. Sfabularyzowane historie są wyjęte z życia - ze wszystkimi jego zagadkami, pytaniami i poszukiwaniami. To zbiór obserwacji i przemyśleń o kraju, który ciągle odkrywany, pozostaje nadal tajemniczy.

"Z niepohamowaną ciekawością i stałym niedosytem przez prawie siedem lat poznawałam ludzi i miejsca, by w końcu zebrać te doświadczenia w jedną całość. Prowadząc rozmowy, popijając kawę, śmiejąc się i płacząc, poznawałam mnogość izraelskiego społeczeństwa. Izrael o ludzkiej twarzy okazał się zupełnie inny niż Izrael w serwisach informacyjnych i przewodnikach.
Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania, kim są mieszkańcy tego kraju."
Estera Wieja

Estera Wieja - dziennikarka, podróżniczka, autorka książek. Jest założycielem Misji Polska-Izrael, działającej w ramach Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja. Regularnie pisze do czasopisma "Nasze Inspiracje". Poprzez siedem lat mieszkała w Jerozolimie, w Izraelu, gdzie pracowała dla Międzynarodowej Ambasady Chrześcijańskiej (ICEJ) jako redaktor naczelny magazynu "Word from Jerusalem". W czasie, kiedy nie zajmuje się motywem Izraela, lubi poznawać i uczyć się o innych kulturach na świecie - o ich historii, tradycjach i tęsknocie do Boga.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.