Menu

MAJAMI ZŁY PIES (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381232944 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Artur Górski 
  • Wydawnictwo Prószyński i S-ka 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Rozmowa z najsłynniejszym polskim policyjnym przykrywkowcem.
Janek Fabiańczyk, pierwowzór popularnego Majamiego z "Pitbulla" Patryka Vegi, to przykrywkowiec, czyli człowiek z najbardziej luksusowej i najbardziej nieodgadnionej formacji w polskiej policji. Jako agent przykrywkowy wszedł w struktury gangu mokotowskiego i przyczynił się do jego rozbicia. Jako oficer kryminalny w komendzie stołecznej rozpracował brutalnego bandytę, który zasłynął tym, iż swoje ofiary przypalał żelazkiem
Za przekroczenie uprawnień trafił do więzienia z wyrokiem wyższym niż zatrzymany przez niego przestępca. Bo w spotkaniach z gangsterami był brutalny i bezkompromisowy. A w więzieniu gliniarz ma gorzej od pedofilów.
Jak cienka jest granica pomiędzy korzystnym policjantem i złym psem? Kogo nie toleruje się w polskiej policji? Jak wygląda życie gliny po drugiej stronie więziennych murów?
Niecenzurowana opowieść jednego z najskuteczniejszych policjantów w Polsce.
Artur Górski – dziennikarz, pisarz, autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim "Masa o paniach polskiej mafii", nagrodzonej Bestsellerem Empiku 2014 w kategorii literatura faktu, kolejne tomy – "Masa o pieniądzach polskiej mafii", "Masa o porachunkach polskiej mafii", "Masa o bossach polskiej mafii", "Masa o kilerach polskiej mafii", "Masa o żołnierzach polskiej mafii", "Masa o życiu świadka koronnego" i "Masa o procesie polskiej mafii" – poprzez niemało miesięcy podbijały listy bestsellerów. W 2017 roku udało mu się w formie książki doprowadzić do spotkania nieprzejednanych wrogów – Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego, i tak powstała bestsellerowa rozmowa "Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz". Poza tym napisał dużo powieści sensacyjnych, m.in. "Gucci Boys", "Al Capone w Warszawie", "Zdrada Kopernika",, a także pozycji z gatunku non-fiction: "Świat tajnych służb", "Gang i Pięść Dawida". Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Twórca magazynu "Focus Śledczy".

ISBN: 9788381232944
Kod paskowy: 9788381232944
Autorzy: Górski Artur
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31155
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 224
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.3x20.2
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.252
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.