Menu

Matka Świętego (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324050185 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Milena Kindziuk 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Opowieść o miłości, która jest silniejsza od śmierci.

Marianna Popiełuszko nigdy nie szukała rozgłosu. Nie planowała, iż stanie się bohaterką serwisów informacyjnych, a jej fotografie obiegną media na całym świecie. Nie chciała sławy, której początkiem było brutalne morderstwo jej ukochanego dziecka. Po wielu latach od tych wydarzeń opowiedziała o swym synu, o miłości do niego, o tym, jak był wychowywany, o wartościach, które wyniósł z rodzinnego domu. Opowiedziała także o wydarzeniach, które na zawsze zmieniły jej życie. Z bólem wspominała dzień, kiedy świat się dla niej zatrzymał.

Kim była kobieta, której kłaniali się kościelni dostojnicy i politycy z całego świata? Skąd czerpała siłę, która pozwoliła jej udźwignąć tak wielką tragedię? Jak wyglądało jej życie, kiedy pozostała matką świętego męczennika?

Matka Świętego to niezwykłe i poruszające świadectwo rodzicielskiej miłości, wiary w Bożą opatrzność i nadziei na to, że dobro zawsze zwycięży. Książka mieści liczne zdjęcia z rodzinnego archiwum, a także niepublikowane dotąd zeznania z cyklu beatyfikacyjnego księdza Jerzego Popiełuszki.

świeże, UZUPEŁNIONE WYDANIE

dr Milena Kindziuk, wykładowca w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,, dziennikarka, publicystka. Autorka książek, m.in. Kard. Józef Glemp. Ostatni taki Prymas, Emilia Wojtyłowa. Matka Papieża, Cuda księdza Jerzego. Dlaczego nie wszyscy są uzdrawiani. Autorka biografii i znawczyni życia i działalności bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Nagrodzona Feniksem Specjalnym 2016; nominowana do nagrody im. Biskupa Jana Chrapka "Ślad"; w maju 2017 roku odznaczona poprzez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Brązowym Krzyżem Zasługi za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki.
"Książkę Mileny Kindziuk czyta się jednym tchem. Może dlatego, że przyciąga ona mocą samej prawdy".
Szymon Babuchowski, Gość Niedzielny

Podtytuł: Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko
ISBN: 9788324050185
Kod paskowy: 9788324050185
Autorzy: Kindziuk Milena
Wydanie: 2
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 23393
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 304
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 12.5x19.5cm
Głębokość (mm): 21
Waga: 0.29
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.