Menu

Messi. Wieczny zwycięzca + Luis Suarez. Pistolet (komplet) (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324160976 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Frederic Traini|Luca Caioli 
  • Wydawnictwo Amber 
  • Ilość stron 592 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Messi
Traïni wie o Messim wszystko!
Znany dziennikarz sportowy Frédéric Traïni od dwudziestu lat mieszka w Barcelonie i relacjonuje aktualności FC Barcelony dla prestiżowego dziennika sportowego „L’Équipe", gdzie piszą jedynie najlepsi dziennikarze, oraz dla radia RTL. W 2010 razem z „L’Équipe" otrzymał nagrodę za najkorzystniejszy wywiad.
Już od dłuższego czasu zamierzałem napisać tę książkę. Chciałem pokazać, iż Lionel Messi nie jest tak grzeczny i układny, jak mogłoby się wydawać. To ktoś, kto nie miał nietrudnego życia, kto ma wyjątkowo silną wolę i kto mógł za każdym razem liczyć na bliskich. Messi jest wielkim zawodnikiem, dziś jego talent jest niezaprzeczalny, jednak żeby do tego dojść, musiał walczyć. Jego droga była usiana przeszkodami, lecz nigdy się nie poddał.
Frédéric Traïni
Biografia Messiego Frédérica Traïni mieści więcej informacji niżeli jakakolwiek książka o piłkarzu lubianym w dwudziestym czwartym roku życia za najkorzystniejszego zawodnika świata.
Na taką książkę o Messim czekałeś!

Luis Suárez. Pistolet
Pierwsza biografia najmocniej kontrowersyjnego piłkarza.

Piłkarz, który na boisku potrafi zachowywać się jak szaleniec, który pozdrawiał kibiców obscenicznymi gestami, który za pierwsze ugryzienie przeciwnika zyskał przydomek „Kanibala", który obraził czarnoskórego Patrice’a Evrę, jest dziś idolem swojej drużyny. Dzisiaj z wyczekiwanym od 25 lat pucharem Premier League cały Liverpool szaleje za 27-letnim Urugwajczykiem, piłkarskim wulkanem, który wywrócił do góry nogami najstarszą ligę świata.

najkorzystniejszy piłkarz Urugwaju, najlepszy piłkarz turnieju Copa America, jedyny zagraniczny gracz, który zdobył ponad 100 bramek dla Ajaxu Amsterdam, Piłkarz Roku w Anglii w sezonie 2013/2014, zdobywca największej liczby bramek dla Liverpoolu w jednym sezonie zawieszony na Mistrzostwach Świata 2014 za ugryzienie włoskiego zawodnika.

Luca Caioli odwiedził Salto, rodzinne miasto Suáreza, Montevideo, gdzie Luis zaczynał grać w piłkę, Amsterdam i Liverpool. Dotarł do nieznanych faktów, rozmawiał z przyjaciółmi piłkarskiego geniusza, z piłkarzami i trenerami, którzy udzielili mu wywiadów na wyłączność. Ze swadą, która uczyniła jego poprzednie książki światowymi bestsellerami, zbudował gol po golu kompletną biografi ę kontrowersyjnego piłkarza, który wzbudza emocje na boisku i poza nim.

Podtytuł: pakiet
ISBN: 9788324160976
Kod paskowy: 9788324160976
Autorzy: Caioli Luca, Traini Frederic
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20330
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 592
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 35
Waga: 0.47
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.