Menu

MÓJ MĄŻ I JA TRUDNA HISTORIA MAŁŻEŃSTWA KRÓLOWEJ ELŻBIETY I KSIĘCIA FILIPA (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788372297556 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Ingrid Seward 
  • Wydawnictwo Feeria 
  • Ilość stron 350 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Elżbieta pokochała Filipa od pierwszego spotkania. On był jedynym aktem jej rebelii. Ona – jego jedynym aktem poddania.
– Allison Pearson, Telegraph

Ona – młoda i z królewskiego rodu. On – przystojny, lecz dużo uboższy młodzieniec w marynarskim mundurze z monarszej rodziny z dalekiego, minimalnego kraju. Brzmi bajkowo? Ta książka to prawdziwa opowieść o związku wbrew wszystkim, choćby wbrew samemu sobie. O szczerym uczuciu, które musi iść w parze z dyktatem konwenansów. O rozczarowaniu, kiedy już wiadomo,nawet życie prawdziwej księżniczki nie jest bajką.
Jest to także opowieść o niebywałej sile kobiety, która rządzi Wielką Brytanią od ponad 60 lat, królowej, która przetrwała 13 premierów i wytrwała na tronie całą epokę, gwarantując stabilność swojej monarchii i swego małżeństwa.
Dziś, gdy świat obserwuje ślub i początki małżeństwa księcia Harry’ego, warto wrócić myślą do dni w 1947 roku, gdy w opactwie Westminster zaczęła się wspólna droga Elżbiety i Filipa. Autorka książki, posiadająca od lat dostęp do prywatnych kręgów brytyjskiej monarchii, po mistrzowsku prezentuje szczegóły życia, arystokratyczne zwyczaje i psychologiczne uwarunkowania, które składają się na niesłabnący czar brytyjskiego tronu. Jej książka jest nieprzeciętnym uzupełnieniem spojrzenia na prywatne życie Elżbiety i Filipa, które zapewnił serial The Crown.

Podtytuł: Mój mąż i ja
Tytuł oryginału: My Husband and I
ISBN: 9788372297556
Kod paskowy: 9788372297556
Autorzy: Seward Ingrid
Tłumaczenie: Lipińska Joanna
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31412
liczba stron: 320
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11
Format: 14.3x20.4cm
Głębokość (mm): 26
Waga: 0.474
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.